Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Repedezős hatású körömlakk, mely a legfelső rétegre felkenve 30 másodpercen belül metálos, hasadó finisht ad.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Misshy

2017. október 29.

Egyet értek az előttem szólóval :D A minap fehér alapra vittem fel, de úgy, hogy picit "maszatoltam" vele a körmömön, vagyis nem egyenletesen húztam az ecsetet, így sokkal természetesebb hatással repedezik, és teljesen olyan volt a körmöm, mint egy piton (vagy ilyesmi) bőre :D Piros lakkal pedig gyönyörű, elegáns páros voltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

anna22

2017. szeptember 29.

EZ MAGA A CSODA!!! Imádom. Annyira szép. Kicsit még talán olyan velvet-matt-hatásúnak is látom, teljes száradás(pillanatok alatt amúgy) után. Ugyan úgy reped, mint minden más repedezős lakk, de annyira különleges színe van. *o* (Fedőlakk nélkül általában nem tartósak a repedezős lakkok, úgyhogy azt igényel, mint mindegyik, de annyira csodás, mint egy mesevilág. ♥__♥ ) Tényleg ilyen metálos, azonban nedvesen és az üvegcsében aranyló metál színű, megszáradva világosodik, olyan lesz, mintha púdert tettek volna rá. Annyira remek! *-* (6csillag)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.