Essence

Ár:   3099 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   13,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaboibolya, Módosítva: 2018. december 14.

Kiszerelés:   13,7 g
Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Sminkek szájra

17 árnyalat és végtelen lehetőség. A lágy nude és rózsás árnyalatok mellett az intenzív kék, arany és lila teszik változatossá ezt a palettát. Tartalmaz még egy tápláló ajakbalzsamot, valamint keverő eszközt és applikátort is.

RedSX

2019. május 19.

Akciósan vettem, szóval annyira nem bánom. Többet vártam tőle. A palettában nagyon élénkek és mutatósak a színek (ezért is vettem meg). Ecsettel nagyon nehéz felvinni a szájra szépen, rengeteget kell belőle használni. Hamar lekopik, egyáltalán nem tartós. Talán az átlátszó csillogós rúzs az egyetlen benne ami igazán megtetszett, és használni is tudom. Csak ezért 3*.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Egi

2019. április 4.

Szép színek, ugyan felkenve nem olyanok mint a palettában. elég tartós rajtam. kicsit szájfényes hatású azért, de ez nem zavar engem. Féláron kaptam, de teljes áron is megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).