Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 19.

A fekete alapszínnel ellátott szemhéjtus intenzív, irizáló ragyogó részecskéket tartalmaz arany, kék és zöld árnyalatban az extravagáns szemsminkért. Vékony ecsetes applikátorral a precíz vonalakért.

Kimi

2018. december 4.

Minden évben várom az essence téli, csillámos szemhéjtusait, mert évről évre szebbekkel rukkolnak elő. A napokban a Müllerben jártam és örömmel vettem észre ezeket a polcon. Mivel lila mániás vagyok természetesen a 02 breaking dark mellett döntöttem. Nagyon tetszik, hogy egyik pillanatban lilának majd türkiznek látom, szerintem csodaszép.
Élesben még nem próbáltam, később update-elek ez ügyben.

UPDATE:

Előny: felvitel közben könnyen javítható, egész nap a helyén marad, könnyű lemosni, csak kis mértékben potyognak a csillámok, látványos.

Hátrány: több rétegben fed csak igazán, állagra túl sikamlós, könnyű rontani, az applikátorát borzasztó nehéz mártogatni mert akad.

Aránylag nehéz vele tusvonalat húzni, de az apró nehézségek ellenére megéri pár perccel korábban elkezdeni a sminkelést, mert nagyon szép. Ennyi pénzért szerintem teljesen reális amit nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Élesben még nem próbáltam, később update-elek ez ügyben.

UPDATE:

Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Bentonite 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.