Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: timity, az összetevőket feltöltötte: Mozart, Módosítva: 2016. augusztus 29.

Hosszantartó, gél textúrájú szemhéjtus, mely magas pigmentációjának köszönhetően csodálatosan kiemeli a szemet. Az ecset applikátor garantálja a pontos alkalmazást.

5 árnyalatban kapható

Dea

2017. január 1.

Három árnyalat van meg, a képen látható, a rose rush ,egy ezüst- és egy aranyszínű. Eddig csak rose rush-t teszteltem, de én nem szemhéjtusnak használom, hanem csak szemhéjfesték felé felkenem és az ujjaimmal eldolgozom, így nagyon szép csillogós hatást lehet vele elérni, nagyon feldobja az egyszerű szemhéjfestéket is :)

Update: Az ezüst beszáradt nagyon gyorsan és az arany is kezd, a nagyon glitteresek nem annyira jó, mint a rose rush, összesen 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 1.

kfruzsi

2016. július 1.

Arany és ezüst változata van meg, még kiárusítva vettem 350 Ft-ért.
Teljes szemhéjra szoktam használni, szemhéjpúder fölé. Gyönyörű csillogást ad, glitteres hatással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Arany és ezüst változata van meg, még kiárusítva vettem 350 Ft-ért.

fnoori

2015. október 24.

A képen látható ezüst színű van meg, 350ft volt annyit simán megér, ahogy már előttem írták, valóban fel tudja dobni a hétköznapi sminket. Nem csak tusvonalként hanem néha az egész szemhéjamra rakok belőle egy kicsit és úgy is szuper. Viszont teljes árát abszolút nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 24.

Lexiii

2015. október 8.

Szintén a 06-os rosy rush és a 07-es blue heaven árnyalatok vannak meg. Gyönyörű mint a kettő, nem tudok betelni velük. *-* Fekete tus fölé szoktam, vagy a fekete tusvonalra és tényleg fantasztikusan szép. 350 Ft-ért vettem mindkettőt kiárusításon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

Lilu

2015. szeptember 5.

A rosy rush és a blue heaven árnylatokat vettem meg belőle leárazva, és ha tehetném, hat csillagot adnék. :3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 5.

Jossie

2015. július 30.

Kifutó termékek közül vásároltam, teljes áron valószínűleg nem vettem volna meg, hisz nem szoktam ilyen és ehhez hasonló termékeket használni, de így a 01 - Twinky starlight "színnel" tulajdonosa lettem.
Sajnos azt tapasztalom, hogy nem túl tartós, néha elmozdul a helyéről. Fekete tusra kenve feltűnő látván, viszont anélkül is kipróbáltam és eléggé merész látvány volt, tetszik, csak sajnos szeret elmozdulni pár óra után, de ez persze javítható és az ecsetével is minden rendben van, könnyen kezelhető, szépen alakítható vonalat lehet vele húzni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Black Fairy

2015. július 21.

Nekem a rosy rush van meg, ami "fedőtus"...én kiárusításon vettem...
Az állaga nagyon kellemes, nagyon könnyű vele dolgozni (mondjuk az enyém ecsete rossz - hibás - de úgy ki volt fosztva az állvány, örültem, hogy ő velem jött), önmagában csak enyhe fénye van és sok-sok rózsaszín csillám, másra kenve csodálatosan intenzívvé válik, fényessé varázsolva az alatta lévő terméket is...
Egyébként egy teljesen átlagos szemhéjtus, átlagos a száradási ideje és a tartóssága is, teljesen átlagos a kenődési aránya is (ugyanannyit bír rajtam, mint bármelyik másik tus)...A csillámok ragaszkodóak, nem peregnek...
Három csillagot adnék rá, de mivel akciósan vettem, és nagyon különleges árnyalat, megkapja a négyet is - bár hangsúlyoznám, hogy igazán semmi extra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

Nekem a rosy rush van meg, ami "fedőtus"...én kiárusításon vettem...

Kori

2015. június 10.

Karácsonyi leárazáson vettem a Müllerben a 02-es, "black star" árnyalatot kb. 200 forintért, bár ennél többet nem is adnék érte. Arra jó, hogy néha feldobja a mindennapi fekete tusvonalat. Kicsit kevésnek érzem a csillámot benne, és lassan is szárad, de utána elég tartós, bár nem dörzsölésálló. Az egyetlen komolyabb gond talán a felvitellel van, ugyanis ha első ecsetvonásra nem sikerül felvinni a megfelelő mennyiségű csillámot, akkor meg kell várni, hogy teljesen megszáradjon és csak utána próbálkozni, mert különben még azt a kevés csillámot is összeszedi, amit sikerült felapplikálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

ilovex

2014. november 3.

Nemrég vettem a Rossmanban 179 Ft-ra leárazva. A 02 black star árnyalatot választottam. Nagyon szeretem, miután felkentem a szemhéjtust és megszáradt ezzel végigmegyek rajta és nagyon szép csillámos lesz. -1 csillag amiért alig van benne csillám :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 3.

Dinorbia

2014. október 17.

Nekem 2 van meg belőle: rosy rush és a blue heaven. Gyönyörűek és tartósak. Trükk,hogy jobban látszódjon: Fekete szemtussal kihúzom a szemem (nem mindig fekete..lényeg, h sötét alapja legyen)
és a fekete tetejét húzom át. Eredmény élénk és nagyon szép duochrome hatás. Érdemes kipróbálni.
Nekem nem kenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

Nekem nem kenődik.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol