Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2014. május 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A gyenge és töredezett körmök esetében védőpajzsként hat. Dinamikus, ellenálló réteget képez a körömhasadás, pikkelyesedés és töredezés megakadályozására.

Széncinke

2012. május 18.

Én is kiárusításon vettem. Alaplakknak szoktam használni, körömerősítő hatása átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 18.

totkata

2012. május 16.

Nagyon nem szeretem, hamar lejön a körmömről, fedőlakként is, és akkor is, ha csak ezt viszem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 16.

Cu2tka-baba

2012. április 12.

A nagy 299.- es kiárusításon vettem meg ezt a lakkot próba szerencse alapon. Egy alapozólakknak jó, de nem éreztem h különösebben erősebbek lettek volna tőle a körmeim. Szép a fénye és gyorsan szárad, ez plusz pontot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A formaldehid szerves vegyület, szén-, hidrogén- és oxigénatomokból épül fel, a legegyszerűbb aldehid. Nagyon reaktív, számos vegyülettel lép kondenzációs reakcióba, metilol- v. metilén származékokat eredményezve. A formaldehidet az Egészségügyi Világszervezet Nemzetközi Rákkutatási Hivatala 2004-ben emberi rákkeltő hatású anyaggá minősítette, európai besorolása szerint: „A rákkeltő hatás korlátozott mértékben bizonyított”. Sósavval reagálva a formaldehidből bizonyítottan humán daganatkeltő bisz(klorometil)-éter keletkezik. Az összetevővel általában körömlakkokban találkozhatunk, ahol kötőanyagként szolgál.

Szintetikus színező anyag. (Lila)