Essence

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. július 13.

Mélyfekete és ultratartós szemhéjtus.

500Ft!! 🏵️Essence Dip Eyeliner
Ár: 500Ft , Eladó: Wicky93
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Szigetszentmiklós, fizetés: Posta/foxpost
Bettii98

2018. február 6.

Ez mi a haláltól ultratartós??? Borzalmas! Az essencenek az összes tusa botrány. Kopik,berepedezik,nem szín tiszta fekete.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

norka0827

2017. szeptember 13.

Több mint 5 éve használom ezt a fajta tust és szerintem 5*!!! Még az egyiptomi párás levegőben sem kenődik el. Külön tetszik az ecsete amit nagyon sokan szidnak. Vastagabb az ecset mint az átlag de én pl szeretem a vastagabb, jól kihúzott cicás szemet amit ezzel fantasztikusan meg tudok csinálni. Akinek az ecset nem jön be, annak ajánlom az essence másik tusát, aminek az ecsete egészen vékony, precíz vonalakhoz való. A festék 5* mert simán lejön sima vízzel is, viszont ha nem piszkálom simán kibír 24 órát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

kismacska00

2017. augusztus 15.

Egészen meg vagyok vele elégedve. Nem tökéletes, de nem rossz tus. Nekem a filcszerű ecsetével semmi gondom nincs, kicsit trükkösebb vele egyenes szélű vonalat húzni, de nem lehetetlen és még ezzel együtt is könnyen, gyorsan tudok vele dolgozni. Tartósságát illetően nagy meglepetés volt, hogy 40 fokban, mindenféle alap vagy rásegítésé nélkül kibír egy teljes napot. 350Ft-ért pedig mondhatni, ajándék és még el is tudom használni (nem úgy mint a filces essence tust, ami egy rémálom).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

noriri

2017. július 3.

Nagyon szeretem, nagyon szép fekete, nem potyog, nem kenődik. Az "ecsete" egyedi, kell egy kis gyakorlat a használatához, illetve a méretéből adódóan nem lehet vele nagyon vékony vonalat húzni. Nálam az edzést is kibírja, de lehet ez azért van, mert nem izzadok eléggé. :) Az előző felhasználókból okulva, csak az vegye meg, aki nem bánja a filces kivitelt és ebből adódóan azt, hogy nem a legvékonyabb tusvonal kialakítására találták ki,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

namii

2017. május 26.

Ez borzasztó.
Az ecsete szörnyű, nem lehet vele se egyenes se vékony vonalat húzni. Óriási csalódás, ingyen se kéne újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

Ez borzasztó.

hemettidia0

Korcsoport: < 18
2017. január 26.

Igaz nagyon olcsó de szerintem egyszerűen borzalmas és hasznavehetetlen. Annyira vastag a feje, hogy nem kehet vele egy szép könnyed, vékony, légies tusvonalat húzni a cicás forma kialakítását meg meg sem említhetem ha ilyen durung a feje. Sajnos csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 26.

GNóri

2016. december 30.

Nem igazán kedveltem meg. Az valóban igaz, hogy mélyfekete és tartós, viszont nem tetszik, hogy fényesre szárad, valamint pikkelyesedik a szemhéjamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

Romanadvoratrelundar

2016. október 12.

Rejtett szemhéjam van, így gyakori probléma, hogy a tusvonalam a nap végére átvándorol valahova tök máshova, ez a termék viszont jól tartja magát. Estére kicsit elhalványodik, de alapvetően ott marad, ahova szántam, nem kenődik, nem potyog le. Igazán vékony vonalat nem lehet (legalábbis én nem tudok) a szivacsos applikátorral húzni, de mivel általában nem arra törekszem, így nem zavar különösebben. A színe szép, intenzív fekete, és ha nem érintkezik vízzel, tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

Nicu

2016. június 26.

Eredetileg az Ink verzióért indultam, de azt sehol se találtam, így elhoztam ezt. Kicsit megijedtem első használatnál, mert filces vége van, de puha és könnyen kezelhető. Szép fekete színe van, hamar szárad. Persze a dörzsölést és a vizet nem bírja, de még ebben a melegben is a helyén maradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

emesebalazs

2016. március 31.

Körülbelül 2 hete vettem, és minden nap használom, nagyon szuper!!!! Könnyű kezelni, nekem mindig filces tusaim voltak, de ezzel is nagyon szép vonalat tudok húzni, mély fekete, és hamar megszárad. Egész nap a helyén marad, nem kenődik fel, persze azért az izzasztó edzést nem bírja, de van vízálló változata is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 31.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.