Essence

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2021. november 8.

Új, innovatív, merész dizájnú vízálló szempillaspirál.

2 az 1-ben kefe:

• egy elasztomer vég az extra dússágért és a lenyűgöző megjelenésért
  • egy rost vég a tökéletes kidolgozáshoz és göndörítéshez

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

HNReni

2022. május 24.

A keféje túl nagy, mindig összekenem vele a szemhéjam. A hatása túl természetes, nem csinál különösebben hosszú vagy dús szempillákat. Elég tartós, de néha szoktak kis fekete pöttyök potyogni, ha sokáig van fent. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 24.

kovacsanett43

2022. március 22.

Mindig megfogadom, hogy nem veszek több Essence spirált, de mégis folyamatosan megszegem. :) Semmi extra, nekem pereg is (bár kétségkívül jobban bírja, mint egy nem vízálló rémálom). Lehet velem van a baj, én nem a természetes hatás híve vagyok, ha szempilláról van szó 😂, nekem túl kevés, amit tud. A Lovely spiráljai 100x szebbet tudnak. Bár azok meg brutális pandaszemet csinálnak. Valahogy a kettőt kéne ötvözni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 22.

Kajla

2022. március 20.

Az egyik kedvenc spirálom lett, az ára is nagyon kedvező. Én nem tapasztaltam potyogást, de nem kell ledörzsölnöm a szememet a helyéről, ha le akarom szedni.
A keféjét imádom, gyönyörű, hosszú, íveltek lesznek tőle a pilláim, a szememet sem irritálja.
Biztos vagyok benne, hogy újraveszem, ha elfogyott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 20.

Biztos vagyok benne, hogy újraveszem, ha elfogyott.

Diana2

2022. január 27.

Nagyon jó a kefe, nem vesz fel sokat. Inkább csak hosszabbít nem dúsít sokat, minimálisan pereg, dörzsölésre lejön. Lemosni viszonylag könnyen lehet. Egész nap fent marad, Nem irritál a szaga mint a legtöbb essence spirálnak. Jobb biztos van nála, de a dolgát rendesen teszi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. január 27.

Platina890413

2022. január 13.

Nekem nem vált be.. , pára hatására lejön ( Lovelyval,L'oreallal, nem voltak ilyen problémáim). Így már nem is szeretem használni. Inkább visszatérek a Lovelyhoz vagy a Maybelline-Skyhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 13.

AEszter25

2021. december 23.

Nem használom régóta, így nem tudom, beszárad-e hosszú távon, vagy lesz-e valami más baja, de eddig szuper. Nem kenődik el, pont annyi anyagot vesz fel a kefe, amennyit jónak érzek, nem maszatol, a pillákra éppen elég festék kerül és nem ragad össze egyik sem a másikkal. Imádom ezt a kettős célú kefét is, abszolút ki tudom használni. Ez az a szempillaspirál, amivel nincs semmi macera. Simán kitart 12-14 órán át is, ugyanolyan minőségben, ahogy felvittem. A színét illetően nem drámai fekete, hanem inkább a természetes vonal. Lemosni pont annyira nehézkes, mint az összes többi vízálló szempillaspirált, talán annyit tennék még hozzá, hogy nem elkenődve jön le, hanem hajlamos kis laposkákra töredezni először és úgy távozni az ember pilláiról. Ár érték arányban verhetetlen darab.

Update: a fentieket októberben írtam, most december van, tehát 2 hónap alatt vált szuperből nem annyira szuperré. Ma már csak póklábas szempillákról, darabokban mozgó festéket felhordó keféről, és beszáradt masszáról tudok írni, Kár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 23.

d0rk492

2021. december 3.

A kefe egy álom, szuper ötlet szerintem. A végeredmény szép pillák. Viszont egy csillagot levonok, mert nekem elkezdett lepotyogni pár óra után. Próbáltam már többet a márkától, azokkal nem fordult ilyen elő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 3.

zita98

2021. november 12.

Nekem nagyon bevalt ez a spiral. Szepen hosszabbit, dusit es fent marad amig le nem mosom. ( Neha a vizallo szempillaspiralok is kepesek elkenodni, ez nem! )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 12.

Lovemakeup

2021. október 31.

Hát nem is tudom. Nem rossz spirál, mert tényleg teszi a dolgát, tartós, nem potyog, ellenben nehéz lemosni. Egy bajom van vele: akárhogy próbálkozom a spirált rendeltetésszerűen használni, egyszerűen olyan semmilyen a végeredmény. Nem csinál olyan wow pillákat. Viszont ezért csak 1 csillagot vonok le, mert az én mániám a drámai,már-már műszempilla hatás.(na meg extra dús végeredményt ígér)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.