Essence

Ár:   949   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TimiK, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Ár:   949
Kategória:   Sminkek szájra

Legyen szó pelyhes, metálos, holografikus vagy csillogó pigmentekről – ezek a szájfények gyönyörűen kiemelik az ajkakat nyolc különböző árnyalatban. A barack, pink és piros színek izgalmas hatásokkal kombinálva mindenki figyelmét felkeltik.

NinaPierce

2016. június 21.

Akciósan szereztem 350 Ft-ért. Nagyon megtetszett a csillogása, és azok az apró kis flitterszerű izék benne. Kicsit ragadós termék, de eszméletlenül jó az illata. Talán a vattacukrot juttatja eszembe. Jól fed, és viszonylag tartósnak is mondható. Az akciós árát megéri, de teljes áron nem venném újra. Főleg, hogy nem is igazán látom az üzletek polcain.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

kisenikoke

2016. április 30.

Akciósan vettem a Rossmann-ban.
Jól hidratál, tartós csak ragad. Ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Akciósan vettem a Rossmann-ban.
Jól hidratál, tartós csak ragad. Ár-érték arányban szuper.

Dree

2016. február 1.

Két árnyalatot is vettem leárazva a nyáron: Miracle Sparkle, Oh LaLa. (Bronz féle, illetve egy rózsaszín "kék megcsillanással") A tubusban imádtam őket, de a rózsaszín alig látszik a számon, ragadósak mint minden szájfény amivel eddig találkoztam. A Miracle Sparkle fedése viszont egész jó a másikhoz képest. Szinte sosem használom őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 1.

Csipetke

2015. október 29.

nekem nincs elég intenzív színe és egy kicsit ragad is.De amennyiért vettem annyiért megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

vattacukorfalat

2015. szeptember 22.

Kettő árnyalatot vettem belőle, az egyik a red sugar, ami egy csillámos élénk rózsaszín árnyalat. A tubusban nagyon jól néz ki, de a számon egy rétegben alig van színe, két rétegben pedig nagyon ragad :/ A másik árnyalat a miracle sparkle, ami egy holografikus árnyalat. Ez majdnem úgy néz ki felkenve, mint a tubusban, viszont még nem sikerült eldöntenem, hogy tetszik-e egyáltalán.
Az illatuk nagyon jó, de annyira ragadnak, hogy számomra elég kényelmetlen viselni őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Kiscsillag5

2015. szeptember 19.

Jól néznek ki és különlegesek, viszont számomra nagyon ragacsos és emiatt nem jó viselni. Bár lehet árnyalatonként ez eltérhet, nekem csak 1 van meg, a bronz metál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

kvitta.girl

2015. augusztus 18.

Utolsó elötti van meg, nagyon szuper szájfény pedig nem vagyok oda értük, rúzsmániás vagyok, de ez a szájfény levett a lábamról az igazi metálos fényével, nem ragad, és egész tartós is, nem folyik szét. Végre egy szájfény ami nem csak tubusba szép.
350 ft-ért nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

350 ft-ért nagyon megérte.

mitrealina

2015. augusztus 18.

Nekem a képen látható utolsó van meg. Extrémen jó pink szín, az illata engem a málnára emlékeztet. Leárazáson 350 F-ért vettem, nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

kimo

2015. július 31.

A képen a harmadikat vettem 350 ft-ért akciósan. Egy kicsit merészebb szajfényt szerettem volna... Hát, ez nem az. Felkenve sok színe nincsen, gyakorlatilag bárhova viselhető, olyan szolid. A tubusa tetszik, az illata is jó, de ötöst azért nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 31.

kathyk

2015. július 24.

Táskába dobós darab. Nagyon szeretem az illatát, főleg, hogy sokáig érzem.Egy visszafogott barackos, illetve egy feltűnőbb pinkes árnyalat van meg belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

Antioxidánsok: BHT

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.