Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: AshleeyTayloor, az összetevőket feltöltötte: masnis, Módosítva: 2014. március 7.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

Vízálló, ultrafekete filces szemhéjtus

Ár: 1049 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bogla

Korcsoport: < 18
2021. április 12.

Lehet vízálló, én nem tapasztaltam. Elkenődik, a filce sem olyan jó, őszintén csalódtam benne. Nekem nem érte meg inkább a lovely pump up-ot ajánlanám. Igaz ár érték arányba meg lehet érteni hogy ilyen...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. április 12.

AVoracsek

2020. október 20.

Az egyetlen formája a szemhéjtusnak, amivel képes vagyok bánni. Több márkát is kipróbáltam, de végül ennél maradtam. Ár-érték arányban verhetetlen. Szép, egyenletesen fel lehet vinni. Tartós, kibírja egész nap. Viszonylag sokáig tart egy tubus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 20.

MeaGNewcastle

2020. október 19.

Nem tudom ki vagy mi áll e márka hátterében, de sok terméket próbáltam tőlük és mind jó! Hihetetlen hogy ilyen árkategóriájú és más drága termékeket simán leköröz.
Ez az eyeliner A KEDVENCEM, évek óta (kb.4) használom! 100 csillagot adnék neki!!! Próbáltam mindenfélét, drágát olcsót, különböző kiszerelésűt, különböző márkáktól de ettől jobb nincs!!! Mindig többet veszek belőle, mert van hogy hiánycikk és olykor megijedek hogy kivonják
Az arcbőröm kombinált, zsíros, érzékeny, szemhéjam lelógó...így az eyelinernek jól kell bírnia az egész napos sminket és a lógó zsíros körülményeket, plus a kezdődő ráncokat. Míg más hasonló liner kopik, porlik, darabokban foszlik, zsíros bőröm miatt olvad elfolyik, ez a helyén marad egész nap! Sőt másnapig is, ha buli van :)
Első használatoknál kicsit folyós, de amint beszárad kicsit, TÖKÉLETES, erős fekete színe van, jól terül, a toll formája miatt könnyű kezelni és pontos vonalat húzni. Naponta sminkelek és használom, ígyis bírja 3 hónapot! Azért az ezresért...Kell enél több???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

Lencseee

2020. augusztus 5.

Hogyan kepes egy marka egy termektipuson belul annyira kulonbozo minoseget produkalni? Mig az ink liner ugyanis hibatlanul mukodik, eleg fekete, nem kopik es kenyelmes hasznalni, addig ez egy katasztrofa. Ez is a "semminel tobb" kategoria, ismet kireppent a penztarcambol 1000 penz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

SunnySide

2020. február 9.

Pénzkidobás. Miután hazaértem azonnal ki akartam próbálni. A cicavonalat egész jól elkezdtem meghúzni, gondoltam is hogy egész könnyű vele dolgozni aztán mintha kifogyott volna. Próbáltam kézen pár vonalat húzni, húzott is párat aztán már ott sem működött. Pigmentáltsága rossz. Gondoltam hogy biztos rossz terméket fogtam ki, de olvasva a többi véleményt, kétlem. Nem ajánlom senkinek. Többet semmit nem veszek anélkül hogy előtte leellenőrizném krémmánián. Ha 300 ft lett volna talán adok neki 2 csillagot, de azt is csak jófejségből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Panna02

2019. december 30.

Nagyon nehéz vele dolgozni, és még egy fél napot sem bír ki hanem szétkenődik....
Számomra pénzkidobás volt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

Számomra pénzkidobás volt

bfruzs

2019. október 16.

Ha háromszor használtam, akkor sokat mondok. Utána egyszerűen kiszáradt, pedig a kupak végig rajta volt. Számomra soha többet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 16.

floram94

2019. szeptember 23.

Nehéz vele dolgozni, kemény az ecset és száraz a festék. Hamar kiszárad a "filc" és nem lehet vele egy kézmozdulattal meghúuni, hanem inkább satírozni kell vele, így nagyon nehéz szépet alkotni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Babooca

2019. augusztus 26.

Első 3-4 alkalommal tökéletes, utána viszont nagyon nehéz vele dolgozni. Nekem eleinte nagyon könnyen megfolyik, és könnyezik tőle a szemem, ami azt okozza, hogy teljesen elfolyik a cicavonalam...Hiába próbálom javítani, a könnyezés továbbra is megmarad. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Julifoldvari

2019. július 14.

Nem jött be. Nagyon folyós, lassan száradt és minden kis táncba belefolyik... Ennyiért egy big no no 😃

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Hidratálók: Sorbitol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol
Vitaminok: Panthenol