Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: AshleeyTayloor, az összetevőket feltöltötte: masnis, Módosítva: 2014. március 7.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

Vízálló, ultrafekete filces szemhéjtus

Ár: 1049 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
bfruzs

2019. október 16.

Ha háromszor használtam, akkor sokat mondok. Utána egyszerűen kiszáradt, pedig a kupak végig rajta volt. Számomra soha többet...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 16.

floram94

2019. szeptember 23.

Nehéz vele dolgozni, kemény az ecset és száraz a festék. Hamar kiszárad a "filc" és nem lehet vele egy kézmozdulattal meghúuni, hanem inkább satírozni kell vele, így nagyon nehéz szépet alkotni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Babooca

2019. augusztus 26.

Első 3-4 alkalommal tökéletes, utána viszont nagyon nehéz vele dolgozni. Nekem eleinte nagyon könnyen megfolyik, és könnyezik tőle a szemem, ami azt okozza, hogy teljesen elfolyik a cicavonalam...Hiába próbálom javítani, a könnyezés továbbra is megmarad. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Julifoldvari

2019. július 14.

Nem jött be. Nagyon folyós, lassan száradt és minden kis táncba belefolyik... Ennyiért egy big no no 😃

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

hetesiedit

2019. július 11.

Nagyon jól működik. Persze ügyesnek kell lenni a felvitelhez :-) A paraben miatt azonban nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

biju94

2019. május 8.

Na jó, egyszer vettem meg, de többet sose !
Borzalom! Talán az az első két használatnál a cicaszemet még szépen megtudtam vele csinálni, de utána nem tudom mi történt vele de kikopott, beszáradt, szürkén fogott...dobtam is ki a kukába...az egyik legrosszabb filces szemhéjtus! Pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Na jó, egyszer vettem meg, de többet sose !

Wee

2019. április 9.

Nem vagyok filces tusos, mert egyik sem olyan tartós vagy megfelelően pigmentált, mint egy folyékony ecsetes.
Ez alól ez sem kivétel, de még kategóriajaban is alig üti meg a közepes szintet.
Halvány, nehéz vele dolgozni, mert nem tudni most hol fog hol nem. Cicás tusvonalat nagy szenvedés árán lehet csinálni.
Könnyen kopik, nekem nem mászott el szerencsére de egy fillért nem adnék érte.
Szerencse hogy kaptam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Könnyen kopik, nekem nem mászott el szerencsére de egy fillért nem adnék érte.
Szerencse hogy kaptam.

Suncrown

2019. április 9.

Nem vizallo, hajlamos vagyok bekonnyezni reggelente, es kb ott vege is van, elmaszatolodik. Nem nagyon lehet nagyon vekony vonalat huzni vele. Es kinyitni pedig...kuzdeni kell vele, aminek a vege, hogy tiszta szemhetus a kezem. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 9.

manias

2019. április 1.

Sajnos nagyon hamar kifogy. 2-szer futottam neki, mert azt hittem, hogy pont hibás terméket vettem le a polcról először, viszont maximum 2 hétig tudtam használni, aztán már lehetetlen volt felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Emmeline

2019. január 7.

Tati Westbrook isteniti, ugyhogy nekem is kellett persze egy. Vagy az amcsi mas, vagy nem tudom, de ilyet reg kuzdottem tussal. Nap kozben fakul es maszik, vekony vonal nem az erossege. Kat von D-t akartam lecserelni (elvi okokbol, nem minosegi, azzal csak ritkan volt bajom) de nem erre fogom...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Hidratálók: Sorbitol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol
Vitaminok: Panthenol