Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2017. március 12.

Bármilyen szempillafesték felé alkalmazható.

Intenzív, drámai megjelenés.

krsztmlnr

2018. november 26.

Egy barátnőmtől "örököltem le", mert ő nem használta. Először furán néztem rá, hogy ilyen kicsi 'sörtéi' vannak, de az én beeső szemformámhoz tökély, mert nem kenem telibe a szemhéjam vele. Vannak olyan szálak, amik a fura állsuktól (a szempillásom mindig kineveti a kusza szempilláim) összetapadnak, de alapvetően teszi a dolgát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

Timi970120

2018. június 7.

Ez egy nagy kérdőjel volt a számomra, nem értettem ezt a fedőréteg dolgot. És ez az egész még mindig így van.
Néha csak összetapaszt, olykor kicsit szétválasztja, viszont olyan is előfordul, hogy egyszerűen nem csinál semmit. De tényleg semmit. Mintha rajta sem lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

bucccoka

2018. március 14.

Kb. 300 Ft-ért csaptam le rá a Rossmannban, de sajnos ennyit sem ér... összetapadnak a pilláim, túl sok festéket vesz fel a kefe, és potyog is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

SzL

2017. december 29.

Nekem ez kicsit semmilyen egy spirál. Ezt a fedőréteg alkalmazást nem annyira értem, bár néha alkalmazom de akkor sincs nagy hűha hatás. Számomra kicsit szürke színe van, de tetszik. Néha ha totál lusta vagyok vagy nomakeup makeup van rajtam akkor alkalmazom. Nagyon nagy érdekességet nem lehet róla elmondani. Átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Ani79

2017. december 13.

Én megvettem mind a 3 forbiddent. Bár ne tettem volna,mert akkor most nem hiányozna,hogy már kifutott termékek. Én ezt tényleg utolsó,"fedő" rétegként használom,amíg van. Nekem bevált és felteszi a pontot az i-re,akarom mondani a szempillámra az utolsó réteg festéket. :-) Azért 4 csillag,mert a sorozatból nem ez a kedvencem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 13.

csemezb

2017. november 21.

Akciósan vettem utolsó darabként, kb 250 forintomba kerül, de nekem annyit is ér. Összeragasztja a pilláim, a kefe rengeteg festéket szed fel, csomókba viszi fel a szempillámra. Rengeteg időbe telik, mire normálisan szét tudom húzni a pilláim és levakarni a festéket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 21.

Jenniii92

2017. október 8.

Tegnap jutottam hozzá akciósan 330 Ft-ért és meg kell mondjam, imádom! Gyönyörű szempillákat varázsol, könnyű vele dolgozni, nem visz fel sok festéket, nem tapasztja össze a szálakat. Meseszép, hosszú, dús szempilláim lesznek tőle, olyanok, akár a szépen felrakott műszempillák. Nem számítottam rá, hogy ennyire meg leszek vele elégedve, remélem tudok még venni valahol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

leyorens

2017. szeptember 6.

Imádom! kb 300Ft-ért vettem így nem vártam tőle semmit, de nagyon szépen teljesít! Tartós, nem potyog és egész nap a helyén marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Karolin99

2017. augusztus 1.

A keféjén kívül semmi előnye nincs a terméknek. Ha teljes áron vettem volna, most nagyon bánnám. Nem tartós, potyog, és rettenetesen nehéz lemosni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Vicus

2017. július 26.

Nagyon pici sörtéi vannak, emiatt a festék vastagon megáll rajta, szóval nagyon ügyelni kell, hogy rendesen lehúzzam a festéket a keféről. Annyira nem nagy szám, nem értem ezt a fedőréteg dolgot sem, viszont tényleg hosszabbítja a pilláimat (ha épp nem kenek rá véletlenül hatalmas csomókat). Biztos nem venném újra, még 350 forintos áron sem, ennyit nem ér a macera.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!