Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. március 12.

Drámai dúsítás összetapadás nélkül. A forbidden volume szempillaspirál hihetetlenül dús szempillákat varázsol egyetlen rétegben is.

Ár: 350Ft , Eladó: v.alexandra27
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten
Timi970120

2018. június 7.

Óvatosan kell vele bánni, különben könnyen pókláb hatása lesz és összecsomósodik. Alapvetően nem olyan rossz és el-elhasználom, de nem vagyok oda érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

barbiii_sz

2018. május 13.

Szépen szét választja a pillákat és megszínezi őket, de órák múltán ez is lepotyog és nem göndörít egyáltalán. A hihetetlenül dús szempillák, amiket ígér valahogy elmaradnak, abszolút nem dúsít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

Rainbowgirl14

2018. január 23.

Egészen szép szempillákat lehet vele elérni, bár kicsit sok festéket vesz fel, és kicsit összetapasztja a pilláimat. Sajnos, nem tartós, lekenődik a szemem alá az alsó szempillasorba és a kis ráncokba összegyűlik a festék. 350 Ft-ért viszont megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

Eszterk6

2017. december 4.

Hát nem lettünk barátok. A keféje jó, de nekem csomósodik, pereg. Nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Hát nem lettünk barátok. A keféje jó, de nekem csomósodik, pereg. Nem jött be.

Idk

2017. november 5.

Én meg vagyok vele elégedve, nem vártam tőle sokkal többet. Az árát mindenképpen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 5.

Dorinazia

2017. július 15.

Az itteni vélemények alapján vettem meg már kb 3-4 hete meg van és csak egyszer használtam. Nekem abszolút nem vált be MÉG mert arra várok hogy picit sűrűsödjön be akkor hátha jó lesz. Viszont nekem nagyon híg az állaga és a szempillámat 1 rétegben hosszabbítja, 2 rétegben már pókláb szerű hatást érek el vele és nekem a dúsítás a legfőbb cél minden szempillaspirálnál azért pénzkidobás nem volt mert 350 ft-ért megéri de az eredeti árát sajnálnám érte. Később írok update-et.

UPDATE: Ahogyan elkezdett egyre jobban sűrűsödni egyre jobban szerettem. Gyönyörű pillákat csinált viszont nyáron a 40 fokban pandaszemem lesz tőle és minden órában csekkolnom kell. Szerintem ősszel, télen elhasználom de nem sajnálom hogy nem lehet már kapni, nem hiszem hogy megvenném még egyszer. +1 csillagot adok neki

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

Vajdus23

2017. június 27.

Mivel az akkor használt szempillaspirálom beszáradt, a Glamour-napokig pedig még több hónapot várnom kellett, egy ideiglenes spirálra volt szükségem, és 349 Ft-ért úgy éreztem, megéri tennem egy próbát ezzel a fajtával. Teljesen meg voltam vele elégedve, szépen dúsította és hosszabbította a pilláimat. Több réteg felvitelénél viszont már hajlamos volt összetapasztani őket. A tartóssága nem a legjobb, de ezen felül szerintem megéri beruházni rá. Az ára ennél kedvezőbb már nem is lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

nikolett

2017. május 19.

Meglepően jó és itt a hangsúly nem a "meglepően" van, hanem a "jón". :D És már nem gyártják, ez se meglepő. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Kittus2000

2017. április 30.

Akciósan vásároltam nekem túl sokat visz fel azon ivül elég jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

Akciósan vásároltam nekem túl sokat visz fel azon ivül elég jó.

Lili2109

2017. április 29.

Én is akciósan vettem, jó kis spirál, de nekem nagyon sokat le kell húzogatni róla, mert csúnya lesz ha sok festéket viszek fel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!