Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2017. január 18.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A folyadék megtisztítja körmöket, így a lakkozás szebb, egyenletesebb felületű és tartósabb lehet.

angii

2013. január 2.

betáraztam belőle.. :D én szeretem tartós a lakk vele jól tisztít is .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

betáraztam belőle.. :D én szeretem tartós a lakk vele jól tisztít is .

pecsi.eszter29

2012. április 6.

Én a magam részéről úgy voltam vele,hogy mégis jobb,mint az aceton...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 6.

Én a magam részéről úgy voltam vele,hogy mégis jobb,mint az aceton...

la.petite.peste

2012. február 20.

100 forintért vettem anno, annyit nekem megért, akkor használom, ha zsírosabb a kezem vagy a körmeim, vagy vegyszeresebb házimunka után lakkoznék. Ilyenkor tényleg kicsit jobban letisztítja a körmeimet és tartósabb vele a lakk, mint nélküle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.

UnVraiAnge

2011. augusztus 23.

Nagyon helyesen használták a leírásban a „lehet” szócskát, ugyanis lehet, hogy lehet, csak éppen nekem nem lett. Igazából semmi különbséget nem vettem észre, de „lehet” másnak bejön, nekem mindenek esetére nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 23.

Hidratálók: Propylene Glycol

Sárga színezék.