Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2016. október 17.

Limitált kiadás

SzL

2018. november 15.

03 Plump it up! árnyalat van, ami egy csodaszép ezüstös szín. Szépen ellehet dolgozni és szépen mutat amikor felviszem a szemhéjra. Jól pigmentált. Ha benedvesítem az ecsetet és így használom akkor még intenzívebb színt lehet elérni vele. Kicsit szaténes hatása is van. Kicsit porzik, de nem vészes ez a probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

KuliKali

2016. október 18.

2 árnyalatban vettem meg a nyáron leértékelve a Rossmanban. Egyszerűen 1. látásra fülig szerelembe estem a képen látható rózsaszín,és és egy mentással is,amit csak pár nap vívódás után vettem meg,amikor visszamentem. Szép-szép,gyönyörű amikor felviszem a szemhéja alapra...Na de amikor benedvesítem az ecsetet...Hát az valami több mint hihetetlenül lenyűgözően szaténesen csillógóan gyönyörű! Annyira pigemntált és szép... Kicsit porzik,hát annyi baj legyen! Imádom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 18.

Fleur

2015. október 2.

Nekem a mentás árnyalat van meg, nagyon szép halvány zöldes ezüstös, igazán szép, természetes sminket lehet vele készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.