Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2016. szeptember 16.

Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

Kozmakrisztina

2016. szeptember 27.

02-es árnyalat. borzalmas. a színt nem adja vissza. akciózva volt, azért vettem meg

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Vyvcsyke

2016. június 19.

Nekem a rózsaszín van meg és gyönyörű a színe ^^ Viszonylag tartós és az illata is kellemes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

habibi

2016. május 15.

Könnyű használni, ezt szeretem benne, viszont nem tartós, a színével pedig óvatosan, mert ha sokan ken az ember, brutális az eredmény.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 15.

Enako

2016. május 2.

Jó a kiszerelése, vékony, tekerős. Szép színt ad az ajkaknak, de bődületesen rossz az illata. Mint a zsírkrétának vagy egy öreg, lejárt rúzsnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

laracroft

2015. szeptember 6.

Nekem a világosabb színű van meg, szeretem. Azért csodát nem kell tőle várni, nem extrém, nem tartós, semmi extra, de ár-érték arányban korrekt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

kvitta.girl

2015. augusztus 18.

Nekem a pink van meg és az bevált :)
Színe olyan mint a tégely, lehet rétegezni mindenkinek kénye kedve szerint.
Ajkakat puhítja és 1-2 órán át simán fent marad, és szép matt színt kapunk.
Illatot én se tapasztaltam finomat, viszont tudtam nem csalódok mert essence hasonló régi kiadása már bevált ilyenből.
Ennyiért megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Nekem a pink van meg és az bevált :)
Színe olyan mint a tégely, lehet rétegezni mindenkinek kénye kedve szerint.
Ajkakat puhítja és 1-2 órán át simán fent marad, és szép matt színt kapunk.
Ennyiért megérte.

endoriel

2015. augusztus 17.

Én a barackosabb árnyalatban vásároltam meg, azonban a színében csalódtam egy kicsit. Nem tudom, hogy csak az én ajkaimon ilyen-e, de teljesen nude színűvé változtatja több rétegben, ha pedig csak egyszer-kétszer megyek át rajta, nem látszik az ég világon semmi. Tartósnak semennyire nem mondanám, és a praktikus kis csomagolás rettentő kevés terméket takar. A szériával beharangozott finom illat se nagyon mutatkozik. én kettő csillagnál többet nem vagyok hajlandó adni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Aluminum Hydroxide