Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 799-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: masnis, Módosítva: 2014. július 21.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 799

A nagyméretű, ívelt kefe extra dús, gyönyörűen ívelt pillákat eredményez, míg a fekete textúra garantáltan intenzív hatást nyújt.

Szemészetileg tesztelt

Ár: 799 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

eszterszekely

2020. szeptember 13.

Az árához képest kifejezetten jó! Dúsításban egyáltalán nem remekel, viszont ha elég türelmes az ember és X a ZS-ediken alkalommal áthúzza a rétegek között néha egy kis száradási időt hagyva akkor elképesztően hosszú szempillákat produkál. Nekem egyáltalán nem csomósodik, nem ragad össze tőle pont azért mert híg, de épp emiatt kell rengetegszer áthúzni. Nagyon puha, rugalmas lesz tőle a szempillám és abszolút nem kenődik melegben sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

Viktoria07

2020. július 19.

Egyszer már jártam úgy hogy megvettem és csalódtam... Baromi folyós az állaga, nagyon sok festéket kell leszedni mire annyi lesz rajta csak hogy ne egy kiló festék legyen a pillákon. Pedig amúgy essence fan vagyok, csak ezt a markát használom de ez nem a legjobb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

kicsicsillag05

2020. június 10.

Nagyon szuper a keféje, baromi hosszú és nagyon dús pillákat csinál, ebben szerintem sok drágább társát lekőrözi. Tény hogy az elején tényleg sok festéket vesz fel, és nagyon le kell húzni a felesleget, különben össze ragassza a pillákat, de pár alkalom után már erre sem kell figyelni. Nekem ennek ellenére ár-érték arányban mindenképp 5 csillagos. Közepesen tartósnak mondanám. Kedvező ára miatt nekem tökéletes hétköznapokra, rendszeresen veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

Kitsyke

2020. június 10.

Nekem nem valt be, maszatolodik , nem kicsit, nem tartos, nehany ora elteltevel lepotyog rolam a festek a szemem ala, undorito...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

rosiecheecks

2020. május 11.

Szamomra tul folyekony az allaga ... honapokkal kesobb is meg.
osszeragasztotta a pillaimat is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Szamomra tul folyekony az allaga ... honapokkal kesobb is meg.
osszeragasztotta a pillaimat is

Asztraia

2019. november 12.

Nálam nincs drámai hatása, de tény, hogy a pilláimat szépen befedi és szétválasztja.
Viszont a volume curl hatás sehol nincs. Nekem ez ilyen 'néha napján jó ez' spirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

annafarkas

2019. szeptember 23.

Eleinte rengeteg rajta a festék, de egy pár használat után már nagyon szép a végerwdmény. Megéri az árát, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

hgabi

2019. szeptember 22.

Olcsó , de gagyi. Nekem pár használat után már csomós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Olcsó , de gagyi. Nekem pár használat után már csomós...

botate

2019. szeptember 19.

Szeretem, ha egy szempillaspirál drámai pillákat csinál. Szeretem, ha széles keféje van egy spirálnak és szeretem, ha lemosásnál elegendő hozzá a szappanos víz, nem kell utána a panda-karikákat lemosni még extra sminklemosóval.
Ez a szempillaspirál mindhárom feltételemet teljesíti.
Még jó, hogy vásárlás előtt nem olvastam el ezeket a véleményeket, mert akkor tuti nem vettem volna meg ezt a terméket, viszont nagyon örülök, hogy ezt választottam.
Nekem semmi féle szemirritációm, szempilla hullásom nincs a terméktől. Nem viszket a szemem, nem "potyog le" a pillámról a festék. Nem lesz tőle panda szemem. Szeretem ezt a terméket, bőven megérte az árát! :)
Előtte a loreal fényes türkiz kék csomagolású spirálját használtam, de az egy katasztrófa volt.. ez 100x jobban bevált nekem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Ez a szempillaspirál mindhárom feltételemet teljesíti.

Panni21

2019. szeptember 12.

Nem gondoltam volna, hogy majd pont egy szempillaspirált lesz ennyire nehéz értékelni, de itt van ő.
Drogériás viszonylatban a(z egyik) legeslegolcsóbb, bevallom, kicsit előítéletes is voltam, nem kellett volna, semmivel sem rosszabb, mint a sokszorosába kerülő termékek. Pontosabban, nem feltétlenül jobb az, ami többe kerül.
Átlagos szempillákat csinál (legalábbis egyelőre, meglátjuk, változik-e, ha szárad kicsit a festék), nem intenzív fekete, nem dúsít, hosszít vagy göndörít látványosan, pedig "jó alapanyag" pillákkal rendelkezem. A keféje praktikus, a festék tartós, nem kopik, potyog vagy maszatolódik el a nap végére, ennek ellenére nagyon könnyen le lehet mosni.
Szóval, minden pozitív tulajdonsága és az alacsony árfekvése ellenére sem hajlok a maximális értékelés felé, mert pont a lényeg marad ki, ami miatt szempillaspirált veszek: a látványos pillák.
Mivel nem használok semmi más sminket korrektoron és szempillaspirálon kívül (sem hétköznap, sem alkalmakkor), szeretek hatalmas pillákat festeni. Vele nem lehet.

Update:
Sajnos pár használat után hullani kezdett a szempillám. Egész biztosan miatta, ugyanis más spirálnál ilyet nem tapasztaltam se korábban, sem most, hogy nemrég váltottam. Kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Update:

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2