Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: masnis, Módosítva: 2022. február 22.

A nagyméretű, ívelt kefe extra dús, gyönyörűen ívelt pillákat eredményez, míg a fekete textúra garantáltan intenzív hatást nyújt.

Szemészetileg tesztelt

CharlotteCobbler

2022. március 30.

Nekem nagyon nem vált be. Bumszli az applikátora, de ami még ennél is jobban zavart, hogy nem lehetett szépen felvinni a terméket, csomósította és összeragasztotta a szempilláim. Amikor ezzel próbálkoztam, volt, hogy a sminkelésből X idő azzal telt el, hogy a szempilláimat választgattam szét. Azóta sem vettem elő. Ennek a terméknek nem sikerült elnyernie az elégedettségemet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 30.

kisTi

2021. július 18.

Nem mászik el, nagyon szép hosszú, természetes pillákat csinál, viszont a keféje hatalmas, ezért a szempillatőhöz sosem érek el vele rendesen. Teljesen átlagos hétköznapi spirálnak tökéletes, párszor már újravettem, de még keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

Winkleragi

2021. július 15.

Ezerszer újravettem, nem csak az ára verhetetlen, hanem tényleg könnyű vele ívelt, dús Szempillákat varázsolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 15.

Kitsyke

2021. május 27.

Nekem nem valt be, maszatolodik , nem kicsit, nem tartos, nehany ora elteltevel lepotyog rolam a festek a szemem ala, undorito...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 27.

szincsakszilvi

2021. március 31.

Hát... Elfogyott a kedvenc Avon szempillaspirálom és még nem érkezett meg a következő. Ezért vettem meg. Tulajdonképpen a hatása tetszett, bár a hatalmas keféjével nem volt könnyű bánni. Viszont pár óra múlva elkezdett peregni, potyogni, belement a szemembe és folyamatos irritációt okozott. Kísérleteztem vele pár napig, és kiderült, hogy tuti ő a ludas. Szóval visszatértem amegszokott kis spirálkámhoz. Ő pedig kap két csillagot, mert tényleg szép pillákat csinált (bár alapvetően hosszúnak és dúsak a pilláim, csak nagyon világosak).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 31.

Dyana91

2021. március 3.

Nekem nem volt meg a "hű" hatása és nem is volt túlzottan tartós. Nap végére a szempillákat is borzasztóan szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

Enn320

2021. március 2.

Többször újra vettem, az elvárásaimnak megfelel, ha veszek is más spirált mindig ehhez térek vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 2.

DNM

2021. február 11.

A hatása nagyon tetszik, szuper látványos. A kefe túl sok anyagot vesz fel ezért ha sietek nem ehhez nyúlok, de az ár-érték arány szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 11.

mlexa

2021. február 9.

Az enyém pont, hogy alig vesz fel festéket. Egy rétegben semmi, két rétegben viszont már pókláb hatást eredményez. Eddig egyik Essence spirállal sem jártam így. Kb használhatatlan. Nap végére potyog is, illetve a hatalmas kefével össze-vissza keni magát az ember. Nagyon nem ajánlom, pénzkidobás!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 9.

Barbiska

2021. február 1.

Bár nem vagyok nagy sminkes/semennyire/ de a pillákat szeretem kiemelni és amilyen olcsó ez a termék olyan jó. Nekem nem ragad össze és nem is csomós. Hosszabbnak is hatnak a pillák. Nekem 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2