Essence

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: crazycatlady, Módosítva: 2018. május 7.

A ragyogó, napcsókolta hatás könnyen elérhető ezzel a palettával, mely egy világos arany, egy rózsaarany és két bronzos árnyalatot tartalmaz. A lágy textúra magas pigmentációval rendelkezik, könnyen eldolgozható és gyönyörű, nyárias csillogást biztosít.

becca483

2019. szeptember 20.

Nagyon szép highlighter, viszont csak a 2 legvilágossabb színt tudom használni a fehér bőröm miatt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

szamantaturi

2019. augusztus 30.

Ár-érték arányban tökéletes!! Csodálatos színek, tartós, könnyű felvinni és pigmentált.
Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Csak ajánlani tudom.

Timi0102

2019. május 23.

Tavaly nyáron rendeltem ezt a kis palettát, teljesen impulzus vásárlás volt, kíváncsi voltam mit tudhat. Teljesen lenyűgözött. A mindennapjaim szerves része, csak érte nyúlok. Minden sminkhez megvan a megfelelő színű highlighter benne, a bronzos árnyalat pedig nyáron tökeletes fényes bronzosítónak, de van amikor szemhéjpúderként használom őket. Hihetetlenül pigmentált benne az összes szín és egész nap fent marad az arcon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

darbarad

2019. április 8.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, simán leírná az ember ezt a kis palettát, de aztán kipróbálja és BUUM. Csodás kis árnyalatok, amik kis mennyiségben is nagyon szépen hozzák a csillogást, tényleg tartósak és könnyen kezelhetőek. Az ára pedig hab a tortán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

ninszi

Korcsoport: < 18
2019. február 6.

IMÁDOM. Nagyon jól pigmentált az összes szín, ár-érték arányban szuper. Tartóssága is megfelelő, ugyanis nálam kibír 7-8 órát is! Nagyon ajánlom mindekinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 6.

balankaa01

2018. augusztus 5.

Születésnapomra kaptam, és csak annyit tudok mondani, hogy zseniális. Én azt szeretem, ha blinding highlighterem van, na, ez olyan. És tartós is.
Én csak az aranyat használom, a másik hármat inkább szemhéjpúderként tudnám elképzelni, azok is gyönyörűek, csak highlighternek túl sötétek, bronzernek meg túl fényesek.

Tipp: két rétegben viszem fel, egyet az alapozó meg korrektor fölé - nyilván -, aztán jön a fixátor, és amikor megszáradt, jöhet a következő réteg. Így tényleg vakít. 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

ANDREAA

2018. július 4.

Ez a paletta egy csoda!! Egy mülleres fb játékon nyertem,örültem neki nagyon, de bevallom nem fűztem hozzá túl nagy reményeket. Viszont az arany és az ezüstös rózsaszín highlighter a paletta bal oldalán egy álom!! Simán hozza a barry m mary luminizer szinvonalat pigmentáltságban, tartósságban, árnyalatban, imádom!!! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 4.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).