Essence

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. március 13.

Egészséges fényt adó sminkfixáló spray.

babszem81

2020. július 20.

Ez azon kevés termékek közé sorolható, amiket továbbajándékoztam. Egy borzalom arra, amire hivatott. Pacákat fröccsköl az arcra, teljes sminket tönkre téve. Önmagában szétkenve meg talán túlzás lenne. A színe nem rossz, testre kenhető lenne, de ahhoz már korban kissé távol vagyok a tizen-, huszonéveimtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 20.

madann

2019. november 18.

Hál'Istennek leértékelve vettem, mert ez az égegyadta világon kivül semmire nem alkalmas. Átöntöttem egy másik pumpláós tégelybe hátha úgy majd egyenletesen fogja magából ontani a lét, de ez sem segített rajta. Fixálni nem fixál, de helyette van még a karomon és igazából az egész szobámban majdnem mindenhol a permete.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

chrissyb

2019. október 3.

Hát ez ugyan nem fixálja a sminket , viszont szép csillogó pöttyeim lesznek tőle. :)
Pár használat után feladtam , de azért ki nem dobtam, ki tudja egyszer még kellhet valami nagyon csillogóhoz. Viszont azon nem segített hogy nyáron kevésbé olvadjon le a smink az arcomról , ami miatt eredetileg vettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

Vikilasia

2019. július 14.

Nem ajánlom a smink fixálására. Nem tudom, hogy egyáltalán tartósabbá teszi-e a sminket, ugyanis egyrészt annyira borzasztó a szórófeje, hogy használni se tudom, másrészt apró pöttyöket hagy az arcomon, amitől maximum csillogósabb lesz a smink. Többszöri nekifutás után se vagyok megelégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

szlilla99

2019. február 20.

Szép finishe van, a pöttyöktől eltekintve, amit látom, hogy másoknál is van. Azt hittem csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy kifogtam egy hibás terméket, de a szórófeje tényleg borzalmas és normálisan ki se lehet fújni, az meg pláne szuper, hogy minden olyan lesz mögöttem/rajtam. Az egyetlen pozitívum az illata, meg talán a csomagolása. Sokkal tartósabb nem lett tőle a sminkem, az eredmény viszont szép lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 20.

Princess26

2019. február 18.

Nem adtam még semmilyen termékre 1 csillagot valahogy mindig kifogtam a jókat,mostanáig. Ez a termék ugyanis úgy borzasztó ahogy van. A sminkemet egyáltalán nem tette tartósabbá,sőt mintha jobban lejött volna a termék használata után. A szórófeje valami rettenetes. Kis fehér pacák lettek tőle az arcomon. Sajnálom,hogy nem olvastam el elötte a véleményeket mert ez bizony teljes pénz kidobás volt. Kb. 3x használtam de inkább vettem egy másik terméket ez pedig a kuka alján landol. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

Lina14

2018. június 16.

nekem nem hagyott pacákat, de allergiás reakcióm lett, ami eddig egy arcspray-el sem fordult elő
a pinkes fénye pont foly jó lett volna, de nem tudom felfújni anélkül hogy ne viszketnék
pedig még az illata is jó
kuka

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

pedig még az illata is jó
kuka

Petra28

2018. június 6.

BORZALMAS!!! Nagyon rossz. A párommal mentünk esküvőre, ezért úgy gondoltam, hogy veszek egy ilyen fixálót, tartson sokáig. Kisminkeltem magam, mondtam a barátomnak, hogy fújja rám messziről, erre ilyen hatalmas fehér pacák kerültek az arcomra. Szépen nézett ki a vörös rúzson a fehért pöttyök. Idegbajt kaptam. Úgyhogy ezért 1 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Geo8

2018. május 30.

Sajnálom, hogy nem néztem utána a véleményeknek vásárlás előtt. :( Nem ajánlanám senkinek, rettenetes nagy fehér pacákat permetez a bőrre, a glitterek sem tetszenek benne összességében. Talán majd testpermetnek el tudom használni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Arrowette

2018. május 30.

A saját kis üvege/szórófeje rettenetes, de átöntöttem másik üvegbe és így már használható, én a smink alá is szoktam használni egy egészséges csillámos bőrfelület lesz az alapozóval. Smink fölé szivaccsal még át kell rajta menni hogy olyan igazán szép legyen. Nekem tetszik a végeredmény, de én csillám mániás vagyok.. Minimálisan tartósít is, ezeken a nagyon meleg nyárias napokon már észrevehetően később fényesedik át a T zónám. Újravenni nem venném, azért elég sok macera volt vele még kitapasztaltam hogy lenne jó, annyira nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.