Essence

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 13.

Ár:   2099 Ft

A három holografikus highlighter szín ideális a tökéletes ragyogás létrehozásához. Az árnyalatok önmagukban, keverve vagy rétegezve is alkalmazhatóak.

2 változatban kapható

Ár: 1000 , Eladó: mSzandika
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Esztergom, fizetés: Foxpost, postán maradó

rbettii

2020. április 23.

02-es árnyalatban vettem meg, gyönyörű színek vannak benne és ez az arcon is ugyanugy néz ki. Minden sminkem alapdarabja, elég régóta használom és még bőven van benne. Néha keverve használom szemhéjpúderként. Ha mégis elfogyna, újravevős lesz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

Csipetke

2019. december 25.

A 01-es árnyalatban vettem meg potom pénzért. Pont kerestem egy palettát igy nagyon megörültem mikor rátaláltam. Nekem ebben minden benne van. Nagyon szép a csomagolás és a tükör is használható benne. Szépek és pigmentáltak. Szépen fent marad. Leginkább a fehéret használom belőle. De a barnásat utazáskor bronzernek használom, de használtam már szemhéjpúderként is. Elégedett vagyok vele, és szívesen használom és viszem hozom magammal az utazós sminktáskám állandó lakója lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 25.

Gdori1988

2019. november 14.

Nagyon szépek a színei és a fénye. A szememre is gyakran használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Nagyon szépek a színei és a fénye. A szememre is gyakran használom. :)

xMakeupAddictx

2019. október 24.

Kedvenc highlighterem nagyon szépen mutat az arcon, könnyű eldolgozni. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

Kedvenc highlighterem nagyon szépen mutat az arcon, könnyű eldolgozni. Imádom!

Nairam

2019. március 17.

Imádok ránézni! A csomagolása szuper! A színekkel sincs bajom! Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Imádok ránézni! A csomagolása szuper! A színekkel sincs bajom! Szeretem!

PetraD96

2019. március 13.

Imádom, annyira szép színei vannak.
Nekem a világosabb paletta van meg belőle, az tényleg holografikusan hat. Nem szemcsés az arcon mint a legtöbb highlighter ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Imádom, annyira szép színei vannak.

naiyah

2019. február 27.

csomagolása alapján arra számítottam másmilyen színek lesnek benne, de használható, egész pigmentált a többi essence highlighterhez képest

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

nicolebunny

2018. október 31.

Előszöris: Ennek a palettának csak a csomagolása "holografikus"-csak mondom. :D Ettől eltekintve különleges színeket kapunk, nekem a képen látható paletta van meg, a másikban lévő hideg színek nekem túl világosnak tűntek a teszter alapján.

A kedvencem a duokróm lila szín, aminek kékes fénye van és nem ennyire lila, mint itt a képen, de szívesen használom a rózsaszínt is, annak egy kicsi arany fénye van, nagyon szép. A bronzos-arany a hétköznapokban leginkább használható szín.

Vakítóak ugyan, de nem az a youtuber-beauty-guru fény. Tartósak, jól pigmentáltak, könnyen eldolgozhatóak. Ára 2000 Ft körül van, 3 színért ez nem pénz szerintem. Highlighter-mániásként mondom, hogy a színek és az ára miatt nagyon megéri, sokszor nyúlok érte reggelente.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

JustGlitter

2018. október 27.

Először megijedtem, hogy nagyon sötétek lesznek a színek, de egyáltalán nem, olyan, amilyennek lennie kell. Mindegyik jól használható, szép meleg színek, kiegészítik a másik palettát.
Nagyon-nagyon jól pigmentált, meg is lepődtem, amikor egyetlen mozdulattal szinte sikerült a kívánt mennyiséget felvinni. Emiatt viszont túlzásba is lehet esni vele :). Tartós, de nyilván csodát nem kell várni. Ennek ellenére szépen csillog, még fotókon is jól látszik az eredmény.
Szerintem az Essence egyik legjobb highlightere, nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate, BHT
Hidratálók: Magnesium Stearate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Részletesebb információ a smartskincare-en.