Essence

Ár:   1095 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. augusztus 29.

Kiszerelés:   7,4 g

Limitált kiadás

KuliKali

2017. január 1.

Barátnőmnél kipróbáltam,nem értettem hogy valójában mi a baja vele. Aztán rájöttem. Kicsit sem pigmentált. :S Talán régi volt? Vagy az ecset volt pocsék? Vagy? Nem nagyon jött be,pedig bizalmat szavaztam neki,de nem pontozom le jobban,mert én ugye nem használom rendesen,csak kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 1.

AnnaN

2016. január 30.

Ez volt az első kontúrozó szett, amit megvettem. Mindig is vonzott a dolog, azonban nem akartam drágább palettába befektetni, mert féltem, nem fog jól állni a trend, esetleg nem leszek túl ügyes... Először a Catrice verzióit nézegettem, de azok nem voltak túl szimpatikusak, sem a finisük, sem a színeik nem tetszettek... Aztán jött ez a limitált Essence, és szerelem lett első látásra. Nem gondolkodtam sokat, megvegyem-e, hiszen tetszett a cuki dizájnja, ráadásul az árnyalat is passzolt.
Már használom egy ideje, és azt kell mondjam, meglepően jól teljesít. Sok Essence-es termékben csalódtam már, de ez visszahozta a bizalmamat a márka iránt. A highlighter szín egy meseszép pezsgős árnyalat, mely szerintem a legtöbb bőrtípuson szépen fog mutatni, a sötétet kicsit világosítja, az alapból világosat pedig hangsúlyozza. A bronzosító árnyalata pedig drogériás viszonylatban szerintem elég egyedi, nem bronzos, nem is narancssárgás, inkább egy gyönyörű matt csokibarna földszín. Pont megfelelően pigmentált, ugyanis ahhoz elég, hogy fogjon, de ahhoz kevés, hogy túlzásba essünk vele. Emellett ár-érték arányban is kiváló, Maybelline Baby Skin primer + Rimmel Lasting Finish alapozó felett még a tartóssága sem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

Bendőke

2015. december 2.

Én praktikusnak mondanám, hiszen egymás mellett van a highlighter, valamint egy kontúrszín. A tartóssága nem az erőssége, de ennek ellenére szeretem mert nem egymás mellé kerültek a színek mint az Essence Shading Powder-nél. A kontúrszínnel vigyázni kell mellé lehet vele lőni, mert egy viszonylag erősebb barna szín, a highlighter egy picit csillogós - a még épp hogy elmegy kategória. De ennek ellenére még mindig neki adok 5-öt mint a Shading Powder-nek - amitől rövid úton meg is szabadultam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 2.

laracroft

2015. október 28.

hát ár-érték arányban jónak mondható, mondjuk aki profi és tartós sminket szeretne, az nyilván ne erre a termékre hagyatkozzon, de egyébként egész használható. Én alapozós, krémes állagra számítottam, kaptam ehelyett egy púdert, szerintem akkor lesz igazán jó, ha alapozó fölé használja valaki. A sötét színűje matt, míg a highlighter eléggé csillogós, úgyhogy szépen el kell dolgozni. Tartósnak nem túl tartós, de ennyi pénzért azért el lehet használgatni... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

nikita

2015. október 19.

Praktikus szett, szép sötét, a kontúr végre nem narancsos tónusú matt szín amit régóta kerestem, örömmel venném majd újra - ha nem lenne limitált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.