Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Limitált kiadás

Reance

2018. február 10.

02 happiness is … following your heart paletta van meg. Szép színei vannak, de nem igazán pigmentáltak, nem túl tartósak. Ha felviszem a szemhéjamra úgy érzem, mintha semmit nem csináltam volna vele, nem látszik belőle semmi. Viszont ha nedves ecsettel veszem fel és viszem fel a szememre, akkor egész jól néz ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

AnnaN

2016. január 30.

A rózsaszínes-lilás "Happiness is seeing your smile" nevű palettát karácsonyra kaptam meg. Magamtól nem vettem volna meg, hiszen az Essence szemhéjpúderei sokszor okoztak már csalódást, azonban ennek tesztelésébe lelkesen ugrottam bele, kíváncsi voltam, változott-e valami azóta, hogy nem próbálkoztam. Szerencsére kellemes meglepetést okozott: a színek szépek, nem mondom, hogy brutál pigmentáltak, de építhetők és a finisük is szép, a tartósságuk pedig közepes. Hétköznapra szerintem kiváló, ár-érték arányban teljesen korrekt kis paletta lett, egy kis pír, tus, halvány rúzs, és kész is a tökéletes smink.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 30.

Manoe

2015. október 30.

Nagyon szép színei vannak. Könnyen felvihető, ám nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 30.

Nagyon szép színei vannak. Könnyen felvihető, ám nem tartós.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.