Essence

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: masnis, az összetevőket feltöltötte: Lorelaig, Módosítva: 2014. október 9.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2013 november-decemberi limitált trendkiadás

Szín: 01 season’s greetings!

sugarplumhellie

2015. június 29.

Annyira de annyira jó ez az ötlet, hogy megláttam és rögtön énekeltem a Queentől az I want it all-t, de... nem. Borzalmas, pocsék és hihetetlenül rossz, hozzá is vágtam a húgomhoz első dühömben :D Még ha hópehely-glitterek lettek volna benne, de nem, az se. És kevés is volt és felrázni se lehetett. Bruh.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

hdia

2014. július 4.

Az ötlet nagyon jó, a kivitelezés elkeserítő. Leszedi az alatta lévő lakkot, nem tudok kis hópelyhet felvinni.. :( Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

PAncsi79

2014. február 21.

Amikor megjelent, azonnal eldöntöttem, hogy kell nekem. Még akkor sem tántorodtam el, amikor hallottam a híreket, hogy bizony elég gyengécske.
Rosszul tettem, mert valóban nem érte meg az árát. A hópelyhek alatt egyszerű fehér littert kell érteni, amit alig lehet rávarázsolni a körmökre. Nem is tudom mit csináljak vele, nem igazán használom, annyira nem tetszik (lehet hogy színtelen lakként lenne érdemes elhasználni...)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 21.

kincsö

2014. február 20.

Egy darab hópihe ha felkerült a körmömre!!!! Csalódtam benne.Legszivesebben kidobnám !!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 20.

heloise_midnightmadness

2014. január 27.

Amikor megvettem, ránéztem és egy must have darabnak tűnt. Engem bármivel meg lehet venni kilóra, ami hópihés, ez pedig tök jó darabnak tűnt... Amíg nem próbáltam felkenni. Egyszerűen nem jönnek ki a kis fehér pettyek az üvegből, sikerült egy darabot kiszednem három rétegben. Legszívesebben kihajítanám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

mercivagyok

2014. január 12.

Megvettem, de nem fűztem hozzá sok reményt. Igaz, hogy a "hópihéket", vagyis a köröket szinte vért izzadva kell kisírni az üvegcséből vagy az ecsetről lefeszíteni, de egyébként szerintem szépen csillog, és ez a felrázós módszer attól még poén.
Megoldhatatlan feladatot vállaltak, de szerintem egyedi és cuki, szóval átlagosnak tartom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

Evie

2013. december 29.

Iszonyat nehéz felvinni, és nem is hópihe-szerű. Csalódás, az Essence-től többet vártam a többi fedőlakk alapján... És olyan drága volt :( Az első lakkom,amit visszavinnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

PrincessTurquoise

2013. december 29.

Sajnos én is csalódtam, pedig maga az ötlet nagyon szeretnivaló. Bordó alapszínre vittem fel, bár szépnek szép lett az összhatás, de nem emlékeztet túlságosan az ígért hópihés, téli hangulatra. A "hópelyhek" nagyon nehezen válnak le az ecsetről, néhány körmömre csak 1-2 darab jutott. Legfeljebb 5 cm-es közelségből hat a minta hópihének, messziről egyszerű pöttynek néz ki.
Még adok neki egy esélyt önmagában használva alaplakk nélkül, egyelőre sajnos csak 2 csillaggal tudom értékelni.

Update: Megtörtént a felvitele önmagában. Azt hiszem mindent elárul az eredményről ha azt mondom, egyből lemostam. Sajnos ez a lakk egy nagy pénzkidobás volt, 1 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

fujfui

2013. december 21.

Ez egy nagyon cuki kis lakk, felrázva is hóözön. Viszont a körmökön már nagy teljesítmény ha két pihe kerül egy körömre... :/ Két rétegben is!
Én még utána halásztam ki pálcikával pihéket, de sajnos nem azt kaptam, mint vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.

Umesyan

2013. december 15.

Tegnap sikerült végre megvennem. Az Essence Sparkling Water Lily nevezetű fehér lakkjára kentem rá, ezzel párosítva nekem nagyon átjött a hópihe hatás. :) Habár azért láttam ennél jobbat is már, de még tesztelem, holnap/holnapután majd egy nude lakkon próbálkozom.
A fejjel lefelé állítás egyébként szuper ötlet volt, lehet nem jól tettem, de én így raktam be a dobozba is a többi lakkom közé, hogy mindig bevetésre készen álljon. :)

Up:
Fehér lakkon ugyan még mindig jól szuperál, viszont bármilyen más színre felkenve hatalmas csalódás. :( Mivel annyira nem szeretem fehérre festeni a körmeim így most éppen valami alternatív felhasználásán gondolkozom, mielőtt kidobásra ítélném.
Egyébként meglepő, hogy milyen gyorsan fogy, 5-6-szor használtam és már csak a 2/3-áig van kb az üvegben. Más is tapasztalt ilyet?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

Up:

Alkoholok: Isopropyl Alcohol
Emolliensek: Dipropylene Glycol Dibenzoate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, Titanium Dioxide / CI 77891

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.