Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ronivarga2001, Módosítva: 2021. november 3.

Kategória:   Hidratáló krémek

Egy nyugtató és hidratáló nappali krém, amely kiegészíti a bőrápolási rutinját - önmagában vagy primerként használva. Ázsiai centella kivonatot tartalmaz - a növény indiai pennywort, tigrisfű vagy gotu kola néven is ismert, és nyugtató hatása miatt népszerű a koreai bőrápolásban.

Alkohol, szilikon és olaj mentes

Ár: 500 ft/db , Eladó: classycat
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

RoseJ

2022. május 31.

Kiárusításon elhoztam egyet kb 2-3 hónapja, kíváncsiságból.
Az én arcomnak kellemes. Olyan "semmi extra, de hidratál", és végülis ezt vártam tőle. :)
Elsőre olyan niveás feelingem volt (csak folyékonyabb), ami kicsit megijesztett, mert nekem (valószínűleg egyedül a bolygón) a Nivea irritációt/allergiás reakciót okozott mikor tizen-valahány voltam és azóta messzire kerülöm.
Nem magában használtam, de elvolt a többi termékemmel. Újra nem venném, de 5-600ért egynek jó volt. Nem okozott diszkomfort érzetet és pattanásokat sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 31.

Kiárusításon elhoztam egyet kb 2-3 hónapja, kíváncsiságból.

Gabcsi00

2022. május 9.

borzalmasan pattanásos lesz tőle az arcom, ráadásul nehéz érzetet hagy az arcon, ki is dobtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 9.

fairyfelicita

2022. május 5.

Sajnos pattanásokat okozott az arcomon. Még próbálgatom, de eddig nem tetszik. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 5.

Teokleia

2022. április 10.

Utazó hidratálónak vettem, kiárusítva (kimennek a Hello Good Stuff termékek? A koffeines szemszérumot is kimenőben láttam...). Kis kiszerelés, csőrös, jól zárható. Nagyon könnyed, fehér krém, a line szokásos erős illatával (a primernek ugyanez az illata, talán enyhén csípős?). Annyira gyorsan beszívódik, hogy alig tudtam elkenni az arcomon, így nem annyira volt jó érzés nyúzni a bőrömet, miközben igyekszem eloszlatni. Viszont varázslatosan puha bőrt eredményezett, tiszta volt és hidratált a fejem reggelre, egy szem zsírcsomócska vagy eltömődött pórus sehol. Elégedett vagyok, a viselése kellemes, nem veszem újra de a célra tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 10.

i.napcsi

2022. március 15.

Szerintem ez olyan mint egy könnyű hidratáló primer,tökéletes pl. nyáron vagy ha zsírosabb a bőröd vagy smink alá!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 15.

Jazmin01

2022. március 15.

Impulzus vásárlás eredménye volt, a cuki színes dolgok még mindig elcsábítanak időnként. 🤷🏼‍♀️ Illata nekem erős, hatása semleges. Nem irritált, nem hidratál vagy nyugtatja a bőröm látványosan. Lényegében egy réteg krém. Ha valaki az aktívokat szérumként viszi fel és kell egy záró réteg arra el lehet kenegetni. Elhasználod, de újra nem venném

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 15.

TVeda

2022. március 9.

Nagyon szépen teszi a dolgát, rögtön becuppantja a bőröm, és a glicerin miatt azonnal hidratál. Gyönyörűen regenerál, mattít, nem zsíros, nem nehéz krém. Pici is elég belőle, az illata pedig nagyon szolid, kellemes. Aki ár-érték arányban egy kedvező cica krémet keres, annak tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 9.

daisy01

Korcsoport: >54
2022. február 7.

Nagyon pozitív csalódás ez a krem! A L’Oréal hyaluron specialist arckremtol nagyon csúnya borgyulladas alakult ki az arcomon, ami az elmúlás után is piros foltokat hagyott maga után. Már hónapok óta küzdök vele, azt hittem sosem fog elmúlni. 3-4 nap alatt ez a krém csodát művelt a regenerációt illetően! Sokkal kisebbek és halványabbak a foltok.
Hidratalas szempontjából nem a legjobb krem, de én nem is emiatt vettem főként.
Abszolút megéri az árát! Nagyon kevés is elég belőle, nem irritál és nincs erős parfümös illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. február 7.

Hidratalas szempontjából nem a legjobb krem, de én nem is emiatt vettem főként.

Nadragulya

2021. december 22.

Nem vártam tőle sokat, de összességében jó kis krém. Szépek az összetevői (a parfümöt leszámítva, de nagyon enyhe az illata). Jól beszívódik, matt lesz a bőr hamar, olcsó és könnyen beszerezhető és nem irritál. Ami plusz, hogy a tubus csőrös, praktikus. Nekem kicsit kevés, ezért mandula vagy csipkebogyó olaljat cseppentek hozzá, így teljesen jó télen is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 22.

Saranhuone

2021. november 21.

Ár-érték arányban nagyon jó. Pillanatok alatt felszívódik, matt hatást ad, lehet rá sminkelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 21.

Antioxidánsok: Yeast Extract
Hidratálók: Propanediol, Glycerin

Nem szabványos INCI név. Jelentése víz ásványokkal.

Lásd Tripeptide-32

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.

Forrás: truth-in-aging, BFT