Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 13.

2018-as karácsonyi limitált kiadás

Rózsás, erősen pigmentált highlighter a tökéletes karácsonyi sminkhez. A csillogó részecskék irizáló hatást eredményeznek.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

SimonO

2019. november 15.

Szép, púderes, rózsaszín csillámokkal teli highlighter. Mindennapos, visszafogott sminkekhez is megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Melka1007

2019. május 6.

Téli időszakban használtam főleg.
És csak icipici kell belőle mert nagyon pigmentált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 6.

Téli időszakban használtam főleg.
És csak icipici kell belőle mert nagyon pigmentált.

szaboreka0529

2019. február 9.

Ez annyira WOW! Elég durván irizál, csak akkor viszem fel ha az nap nagyon extra akark lenni, nyilván; nem egy minden napi highliterről beszélünk, tartós, szép, ott maradt a helyén órákkal később is, és nem vesztett az irizáló hatásából sem. Nagyon imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 9.

NDCsilla

2019. január 20.

Hát én nem tudom, hogy csak az én termékemmel van-e gond, de hogy ez egy picit sem pigmentált... :( :) A beválton kívül próbáltam már többféle ecsettel, sőt, egyszer már az ujjammal is, de szó szerint alig látszik valami :D Szemhéjra, három rétegben használgatom, úgy ad egy szép, lágy fényt... Kettő csillag, de csak azért, mert bízom benne, hogy csak az én darabommal nem stimmel valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Anett44

2018. december 28.

Szép színe van és jól pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Szép színe van és jól pigmentált.

eeeee

2018. december 14.

Durván irizáló rózsaszín. Highlighterként önmagában tiniknek tökéletes lehet, én inkább csak szemhéjra használom illetve még kísérletezek más highlighterekkel keverve milyen a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

SchmitterBettina

2018. december 12.

Szép, ezüstös rózsaszínes árnyalata van. Lehet építeni , nagyon cuki csomagolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 12.

Hidratálók: Magnesium Stearate