Essence

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: katagali92, Módosítva: 2018. november 23.

2018-as karácsonyi limitált kiadás

Ünnepi füstös szemek vagy monokróm smink a családi vacsorához - a 9 tökéletesen összehangolt szemfesték kifogástalan karácsonyi megjelenést varázsol.

Mosizso

2019. március 11.

Wow! Az itteni kommentek alapján döntöttem el végül, hogy megveszem. Rengeteget szemeztem a termékkel, persze már jóval karácsony után döntöttem úgy, hogy mégis kell... égen földön kerestem...már feladtam, hogy meg legyen és 2000ftra leakciózva megtaláltam. Bár a paletta nem igazán hétköznapi, remélem majd feltudom használni úgyis. Csodás!

Mosizso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

dorottyatth

2019. március 6.

Csodálatos ez a Paletta, vetekszik a high brand márkákkal. Remélem lesz még szerencsénk ehhez hasonlókhoz az Essence-től!! :)

dorottyatth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Vinite

2019. március 5.

Csodásan pigmentált, lenyűgöző színek! Imádom és nagyon örülök, hogy ebben az árkategóriában is hozzá lehet jutni ilyen minőségi kozmetikumokhoz, mint amilyeneket az Essence gyárt!

Vinite
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

Siculus

2019. február 26.

mennyit rohangáltam érte... szinte napi szinten nézegettem, amikor kijött de sokalltam a közel 3000 ft-ot ezért a csúnya karton csomagolásért. majd amikor egy héten belül elfogyott a Rossmannból(az összesből), akkor nyilván rám tört az őrületes vágy, hogy márpedig nekem ez mégiscsak kell, így találtam egyet a DM-ben(persze ugrott a 10 %) és boldog tulajdonosa lettem(hónapokkal később persze láttam eldugottabb Rossmannokban 1200 ft-ért több darabot, no mindegy). zseniális minőséget produkált az Essence, bárcsak minden palettájuk ilyen lenne(azóta az újabbak sajnos nem ilyen jók), még ezt az ocsmány csomagolást is elnézem, mert úgy érzem az összes pénz a minőségébe ment. sajnos, rá kellett jönnöm, hogy nekem borzalmasan állnak ezek a színek, de örülök, hogy van egy jó minőségű meleg tónusú palettám is, ami abszolúte nem porol és a pigmentáltsága is zseniális. még nem próbáltam glitter primerrel a csillámos színt, de alig várom. mennyi fizetnék érte, ha a márka must haves termékcsaládja ugyanezt a minőséget produkálná.

Siculus
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

Gingerbread21

2019. február 23.

Soha nem gondoltam volna hogy ennyire odáig leszek egy Essence palettáért. Karácsony előtt egy dm-ben láttam meg, kíváncsiságból belenyúltam a teszterbe. Hátrahőkölve, nagy szemekkel bámultam magamban motyogva hogy "jesszus mi ez a pigmentáltsáááág" :D Később visszamentem érte, karácsonyi ajándékként kaptam meg és nem bántam meg egyáltalán. A csillámos színek és a mattok egyaránt krémesek, szépen satírozhatók, nem foltosak és ami fontos: EGYÁLTALÁN NEM POROL! Akárki találta ki ezt a kis palettát, hatalmasat alkotott. A glittert még sajnos nem sikerült kipróbálnom de ami késik nem múlik ;) Minden egyes forintot megért. Egyedül talán az olcsónak ható papírcsomagolás nem jött be, karácsony közeledtével egy sokkal díszesebb csomagban tudtam volna elképzelni. De a külalakért, természetesen nem vonok le csillagot mert mindent kárpótolnak a színek :D Minden smink őrültnek szívemből ajánlom!!

Gingerbread21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

JReka

2019. február 21.

A legnagyobb pozitív meglepetés a palettáim között. Nem gondoltam volna egy essence palettáról, hogy ilyen szuper. Sajnos Karácsonyi kiadás, viszont ha valaki még be tudja szerezni valahogyan, ne habozzon, nem fogja megbánni!

JReka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

tomkogy

2019. február 19.

Karácsony előtt megláttam, és beleszerettem. Nem bántam meg Én sem, hogy megvettem, mert az árához képest gyönyörű és jól használható paletta. A TERRA NATURI TAKE ME TO THE DESERT SZEMHÉJPÚDER PALETTÁJ Ával használom leginkább, és remekül kiegészítik egymást.

tomkogy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 19.

silver

2019. február 16.

Csak ismételni tudom mindazt, amit előttem elmondtak - ez a paletta tényleg ennyire jó. A formula teljesen újdonság számomra, ilyesmivel az essence-nél egyáltalán nem találkoztam még: selymes, szinte krémes, az átlagnál jóval kevésbé porzik (köszönhetően a sok szilikonszerű összetevőnek, bizonyára).
Ami a legjobb: pofonegyszerűen satírozható! Ezért kezdőknek is szuper választás szerintem, akkor is, ha az élénk színvilág elsőre brutálnak tűnik, mert tényleg igazán könnyű eldolgozni.
Nagyon remélem, hogy a márka megtartja ezt a szuper formulát, és jövőben hűvösebb tónusú színösszeállításokkal is előrukkol; én gondolkodás nélkül lecsapnék rájuk.

Update: végül megváltam tőle, mert az intenzív meleg színek nem az én világom.

silver
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

Update: végül megváltam tőle, mert az intenzív meleg színek nem az én világom.

SuvoltosDalma

2019. február 11.

Nagyon jó, használható és viheted magaddal bárhova. Nem sokkal nagyobb, mint a telefonod :)
Magasan pigmentált darab :)

SuvoltosDalma
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Magasan pigmentált darab :)

Alexia

2019. február 5.

Először, bár nagyon tetszett a paletta, úgy gondoltam nem veszem meg, mert kissé drágállottam a többi Essence termékhez képest. (bár igaz, hogy a paletták ilyen árban vannak).
Később mégiscsak megvettem, mert imádnivalók ezek a színek! :) A pigmentáltságukban sem kellett csalódnom. A glittert nem próbáltam.
A csomagolása nekem kicsit egyszerű, de a belseje "kárpótol". :)

Alexia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

A csomagolása nekem kicsit egyszerű, de a belseje "kárpótol". :)

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Dimethicone, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Isododecane, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Színezékek: FD&C Red 40, CI 77491, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.