Essence

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: katagali92, Módosítva: 2019. április 8.

2018-as karácsonyi limitált kiadás

Ünnepi füstös szemek vagy monokróm smink a családi vacsorához - a 9 tökéletesen összehangolt szemfesték kifogástalan karácsonyi megjelenést varázsol.

Anne74

2020. június 30.

Érdekes és hasznos kis paletta, szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 30.

Érdekes és hasznos kis paletta, szeretem :)

Puszedli83

2019. december 3.

Amikor ez a paletta megjelent még nem nagyon sminkeltem, csak alkalmanként. Akkor is beértem egy- egy monoval. Mire elkezdtem palettákat vásárolni ez már rég nem volt kapható. Nemrégiben megtudtam venni itt zsibin, aminek mondanom sem kell nagyon örültem. Újat már én sem tudok róla írni, mindent elmondtak az előttem szólók. Nagyon szeretem, bár ritkán nyúlok érte, nem akarom elhasználni. Annyira jó minőségű, hihetetlen pigmentáltsággal. Nagyon kár, hogy általában csak a limitált dolgok sikerülnek ilyen jóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

Evelin123

2019. december 2.

Előttem már mindent elmondtak, nemhiába kivétel nélkül mindenkitől az 5 csillag. Mikor vettem a színek telejsen elvárázsoltak önmagában is, kékeszöld szememmel pedig tökéletesen harmonizálnak. Gyönyörű színek, imádnivaló csomagolás (az ideinél sokkal.jobb, nekem nagyon tetszik ez a szolid, különleges design), pigmentált, tartós, nem porzik, könnyen felvehető. Ha akarod lehet hétköznapi is ,ha nem akkor alkalmi. Ünnepre vagy buliba, akárhová. Én már akkor tudtam, kettőt kellett volna venem, de hát december volt és akkor az ember megkímélné magát a felesleges kiadásoktól. Megbántam, mert nem merem használni, nehogy elfogyjon😅 Bár azóta vettem palettákat, amiket imádok de nálam ez a best, örökre belopta magát a szívembe, imádom és fülig szerelmes vagyok, töretlenül. Nem is tudom elmondani, mennyire szeretem :D Az ideit vártam nagyon, ezután a csodálatosság után de sajnos nekem minden téren csalódás. Ez pedig az örök szerelmem , a gyermekem. Tudom,hogy túltolom de én még nem voltam ennyire oda palettáért, pedig meggyőződésem volt,hogy az Essence termékek nem jók, pláne nem a szemhejpúder, sosem vált be. De a teszter meggyőzött hamar. Minden csillag neki♥️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 2.

Brunettee

2019. október 4.

Még tavaly, a megjelenéskor vettem meg. Először úgy voltam vele, hogy "áh, nekem ezek a színek nem állnak jól, soha nem sminkelek ilyen színekkel" (meg úgy igazából semmivel, szempillaspirál, púder, pirosító, mehetünk). Aztán jött ez a paletta, meg az ünnepek, és teljesen elvarázsolt. Csak ezzel készítettem sminkeket az ünnepi időszakban, és imádtam. Tartós, a helyén maradt minden szín. A csillámos azért kicsit potyogott, de az sem volt elviselhetetlen. Kisebb szünet következett a használatában, de nemrég megint elő vettem és azóta is gyakran nyúlok érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Vivus94

2019. június 17.

Először vacilláltam, hogy megvegyem-e, szükségem van-e egy újabb palettára? Majd persze a szívem döntött és megvettem. És milyen jól tettem! Annyira gyönyörű egymással szépen harmonizáló színei vannak, hogy elképesztő. Nagyon szép pigmentált színei vannak és az én kék szememet nagyon gyönyörűen ki lehet emelni ezekkel az árnyalatokkal. Az egyetlen hátránya, hogy nem hétköznapi sminkekhez való, de nyilván ha nagyon akarnám megoldhatnám oda is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Alexandra8

2019. május 23.

Hasonló volt a helyzetem, mint az előttem kommentelőnek. Végül a palettát 4 drogériaban való keresés után, egy külvárosi drogériában tettem szert, azóta is nagy a szerelem. Nagyon szép színei vannak, pigmentált is összességében szerintem egy nagyon jól sikerült palettáról van szó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

gabriella2121

2019. május 22.

Kalandos a sztorim ezzel a palettával kapcsolatban, ugyanis mikor először láttam, úgy éreztem nekem nem kell. Aztán pár nap múlva véleményeket nézegetve, elgondolkoztam, hogy de nekem erre igenis szükségem van. Hiába rohantam egyik üzletből a másikba, már egyikben sem volt. Aztán mikor már feladtam volna a 3. üzletben volt még egy utolsó (biztos véletlen :D), így nem volt kérdés, hogy megveszem. Ez az első "komolyabb" palettám, és nagyon szeretem. Tartósak, szépek a színei. A csillogós pedig egy külön szerelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

egeresi47

2019. április 21.

Imádom, szilveszterkor a csillogósat raktam fel,tökéletes volt. Csak egy picit hullik amikor felrakja az ember,de am tök jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

CandyAndi

2019. március 27.

Még decemberben vettem meg, de az egyik legjobb beruházásom volt. Pigmentált, nagyon könnyen lehet vele bánni, és csak minimálisan porol. A fényes színeket legjobban ujjal lehet felvinni, de ez minden hasonló formulájú festék esetében így van, ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

timi8940

2019. március 25.

Meglepően jó. Jol pigmentált színek. De a csomagolasra adhattak volna többet is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Dimethicone, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Isododecane, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Színezékek: FD&C Red 40, CI 77491, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.