Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: sissy93, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 12.

Kategória:   Sminkek szájra

2013 január-februári trendkiadás

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Gituccci

2014. február 20.

Nekem is a rozsaszin van meg es en nagyon szeretem! :-) Foleg mikor meloban nincs idom allandoan az ajkaimat figyelni, jogy helyen van-e meg a kence :-D Szep matt szine
van es tartos is! Nekem eves, ivast egyarant jol bir. Nem kopik es a szamat sem szaritja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

reku87

2013. március 7.

A rózsaszín árnyalatot vettem meg. Vízzel való érintkezéskor már kopik. Csak hidratált ajkakra ajánlom, mivel szárít és kiemeli a száraz részeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sorbitol

Sorbitol h 1 1