Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. október 7.

Vivszii987

2016. november 25.

Szepen hosszit,tobb retegben szerintem nem a legjobb. Tartossagaval sincs sok problema.Kicsi a kefeje de nem megfelelo az alakja,azt hinne az ember hogy majd szepen odaferunk ahova kell es nem lesz gond DE szerintem egy nagyobb kefeju,praktikusabb formajuval konnyebben elvegezheto.Egynek hetkoznapra siman jo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 25.

Rosemodee

2016. szeptember 4.

350- ért vettem én is. Sajnálom, h kifutós volt, mert mostmár, h tudom milyen jó kis spirál ez többször is megvenném. Mondhatni majdnem megveri az összes spirálomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

tátombák

2016. augusztus 5.

Hú, hát őszintén szólva ez olyan spirál, amin az ember szeme csak úgy átsiklik az üzletben, olyan szerényen bújik meg a sok duci kolégája mellett, mint ha a túlsúlyosak közé egy anorexiásat rejtenénk el.
Ez volt az egyetlen, és utolsó kifutó spirál a polcon, és bár nem terveztem megvenni, mégsem hagyhattam ott egyedül szegényt... :) Ami nagyon szembetűnő, az az, hogy a keféje nagyon rövid, és elég furán aránytalannak néz ki a hosszú pálcika végén. Élőben rövidebbnek tűnik mint a képen, egy húzással nagyjából a pillák fele elérhető vele. Gondoltam majd elhasználom az alsó pillasorra, pici is, nincs is benne sok... Aztán jött a meglepetés: nagyon szépen hosszabbít! Több rétegben dúsít is, az már kevésbé természetes hatású, de esti sminkekhez nálam simán belefér. Tartósságával nincs gondom, inkább a lemosással, mert elég ragaszkodó.
De esküszöm, 20 spirálból 1 csinál olyat, hogy a pilláim elérik és összekenik a szemüvegemet ha nem várom meg a száradási időt !! Ilyenkor kicsit szégyellem is magam, hogy ilyen csodákat csak kifutóban veszek. Ha találtok még valahol, 350 forintot röhögve megér. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

vikcsi

2016. augusztus 5.

Kiárusítás során vettem, egy spirálnak elmegy, főleg ennyi pénzért. Hétköznapokra teljesen jó, szépen színezi a pillákat, és ahogy írja is, inkább hosszít, mint dúsít.

Update: minden nap ehhez nyúlok, gyönyörű pillákat csinál számomra. Nem tudom mi történt vele, valószínűleg jót tett neki a levegő, mert most már dúsít is, nem is akárhogy. Ráadásul ő a tökéletes spirál az alsó pilláim számára. 5*+++++

dorqaap

2016. április 3.

Szép színt ad a pilláknak, hosszítja is őket, de például hiába göndörítem a pilláimat, lehúzza egyenesebbre, ezért egy pont levonás. Viszont az ára jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

Dodiiiiiiiiii

2016. február 28.

Nekem ez az egyik kedvenc spiralom. 350 forintert vettem egy rossmanvan ez volt az utolso. Nagyon szeoen hosszitja a szempillakat. Nem igazan valadztja szet de nem is ragasztja ossze. Nagyon szeretem. Nekem nem kezd el potyogni. Hamar szarad es tartos :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 28.

DianaH

2015. október 23.

A keféje nagyon tetszetős, szép fekete színt ad a pilláknak. Ezt a két pozitívumot tudom csak elmondani róla, sajnos.
Több festéket visz fel, mint kellene, a pillákat nem hogy szétválasztaná, de pont hogy összeragasztja (és én egyszerűen nem szeretem a bogárlábakra hasonlító pillákat), valamint a hosszabbító hatását sem vettem észre. Ezek mellett pedig a tartósságával is baj van, néhány óra után elkezd potyogni, ami elég zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

Rony

2015. február 20.

A keféje tökéletes, pont elegendő mennyiségű festéket visz fel a pillákra.
Hosszabbít, kicsit dúsít is, és gyönyörűen szétválasztja a pillákat.
Lassan szárad, ez lehet pozitívum és negatívum is.
Egy problémám van vele, ami minden Essence spirállal, a tartóssága. Sajnos pár óra után elkezd potyogni. Kár érte, mert nagyon klassz spirál lenne. Nem értem miért nem tudnak egy jó formulával kijönni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

A keféje tökéletes, pont elegendő mennyiségű festéket visz fel a pillákra.
Hosszabbít, kicsit dúsít is, és gyönyörűen szétválasztja a pillákat.
Lassan szárad, ez lehet pozitívum és negatívum is.

Hidratálók: Butylene Glycol