Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 10.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2017-es nyári limitált kiadás

Cukorka színű körömlakkok és fedőlakk eper, kóla, dinnye és barack illattal.

psari

2018. február 15.

Nagyon kis aranyos, tényleg van illata, de nem tart sokáig. A szinek szépek, nekem 3 szín van meg (a dinnyés, az epres és a kólás). Nagyon vidám szinek, nyárra számomra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

Kremcica

2017. november 6.

Dinnyés árnyalatban sikerült hozzájutnom. Első festés és tapasztalat után visszafogtam magam hogy véleményt írjak, csúnya lett volna. Kezdjük azzal hogy illatos, de csak felkenés után és pár kézmosás után el is illan. Az üvege szép, az ecsete pont megfelelő nem ormótlanul nagy. De ha lehúzom az ecsetről a nagyját akkor csíkoz, ha nem húzom le akkor túl sokat vesz fel és amiatt lesz csúnya. A ráadás hogy javítani se nagyon lehet, túl gyorsan szárad. Így ritka csúnyára sikerült a festésem, nem emlékszem mikor volt ilyen utoljára. A színe is elég vad, de azt mondjuk én választottam... Fedőlakkot már nem raktam rá, először le akartam mosni utána úgy döntöttem hogy maradjon nézzük mennyire tartós. Már másnap a két rétegben festett köröm elkezdett pattogzani. Katasztrófa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

AkInImOd

2017. szeptember 20.

A fényes fedőlakkon kívül mindegyiket megszereztem, annyira szépnek láttam őket az üvegben - és pont ezeket az árnyalatokat is kerestem. Egy rétegben is szépen fednek, nem is csíkoznak, ha nem túlságosan vékony a réteg. Nekem tetszik, hogy ilyen pici az üveg, és jó az ecset kialakítása is. Az illatuk elmegy, nekem annyira nem jönnek be, de amúgy nem erősek a felkenés után. Egészen tartósak is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

anna22

2017. szeptember 2.

Mind a négyet megvettem, mert olyan kevés érkezett, nem akartam elveszíteni őket. :'D
Nagyon-nagyon finom az illatuk (nyilván szárazon, az üvegbe ne szagoljon bele senki, aki jót akar...) és meglepően jól fednek! Kisebb a csomag, mint megszokhattuk, de nem kell négy réteg, nekem egyben is eléggé jól fedtek, úgyhogy nem fog elfogyni olyan hamar. ;) Ne hagyjatok belőle az akcióig. :D (Úgysem marad. :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Ciklon3

2017. augusztus 29.

A rózsaszínt próbáltam ki. Annyira gyorsan szárad, hogy tényleg villám gyorsan kell kenni :D 2 rétegben tökéletesen fed. Az illata engem inkább a buborék fújókra emlékeztet, olyan édeskés. Nyugodtan vegyétek meg, szép a színe is, nem fakó, pedig az üvegben annak tűnt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

nicolebunny

2017. augusztus 24.

A Trabantkéket választottam :) Legszívesebben a dinnyeillatút választottam volna, de már annyi mentazöld körömlakkom van, hogy az borzasztó, úgyhogy rá esett a választás. Először is, meglepődtem, hogy milyen kicsi az üveg... Az ecset sem a Gel lakkoknál megszokott, hanem vékonyabb és egyenes, de egyébként könnyű vele dolgozni. Hamar szárad, és a szúrós körömlakk szag mellett valóban felfedezhető a kóla illata. :) Ami miatt én megelőlegezem neki az 5 csillagot az az, hogy kifestettem a körmöm, és kb. 10 perccel utána várt rám egy jó nagy mosogatás, és számottevő kopás, csúszás, sérülés nélkül megúsztam. :) Ha kibír legalább 3-4 napot válallhatóan, akkor marad az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Noncs

2017. augusztus 8.

A kéket és a fedőlakkot vettem meg. A fedőlakk az tetszik, jó az állaga, az illata is. A kék viszont nagyon sűrű, nehéz vele dolgozni. Az ecset sem tetszik, hogy egyenes. Nem rossz, de nem is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Marcsika0720

2017. július 27.

Most vettem meg az epres illatút amit itthon azonnal ki is próbáltam. Nagyon szép rózsaszín színe van az illata tényleg epres nyalóka illatú 😯Cuki a csomagolása is alig várom hogy befejezzem itthon a házimunkát és leüljek körmöt festeni 😁A tartósságról még írok.

Update: iszonyatosan tartós😊Szombaton kentem fel és nagyon minimális a kopás pedig kap mindenből rendesen 😜Csapjatok le rá 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Parfum/Fragrance, Limonene, Amyl Cinnamal, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Red 7 Lake / CI 15850, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.