Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 13.

2017-es nyári limitált kiadás

Illatos, fényesen ragyogó, rózsás és barackos pirosító gyöngyök.

01 i want it all! változatban kapható

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

talosbogi

2019. január 8.

Nagyon pigmentált, elég az ecsetet éppen csak hozzá érinteni mert első használatnál nagyon eltúloztam :D Ajánlom mindenkinek. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

Orsi0625

2018. július 28.

Nagyon szeretem,illata is isteni és nagyon pigmentált szép színek vannak benne.Sok időre elég lesz nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

fanncsooo

2017. december 24.

Cuki csomagolás, finom cukros illat, szuper pigmentáltság. Nem volt rá szükségem, de nem tudtam otthagyni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 24.

katuc77

2017. szeptember 27.

A 10-es árnyalat van meg. Nagyon szeretem az arcpirosító gyöngyöket, van is már belőle annyi, hogy életem végig is elég lenne. Így nem volt rá szükségem, de nem lehetett ellenállni ennek az Essence kiadásnak.
Nagyon pigmentált, ezért óvatosan kell bánni vele. Elég csak a golyócskákhoz érinteni az ecsetet, ellenkező esetben gyorsan túlzásba lehet esni vele.
Az illata tényleg nagyon finom. Mióta megvan, ő az aktuális kedvenc, a többieket kicsit hanyagolom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

2017. szeptember 8.

Rossmannban futottam bele 2-3 hete az I want candy!-kiadásba amikor éppen mosószerért ugrottam be, és hát muszáj volt vennem valamit belőle, úgyhogy megvettem ezt és a pirosítóecsetet. Összekeverve a gyöngyök egy szép, élénkebb, szaténfényű puncsfagyi-rózsaszínt adnak ki a bőrömön. Jó minőségű, jól pigmentált, építhető is és az árához képest meglepően tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Cosette

2017. augusztus 14.

Nem hittem volna, hogy megtalálom, aztán egyszer csak szembejött velem a Müllerben. Nagyon fincsi illata van és a kis golyók szépen adják le a terméket, éppen ezért vigyázni is kell vele. nap végére alig halványul, nagyon kicsit kopik. Az Essence most is szivacsot rakott a dobozba, így utazás közben se törnek a golyócskák.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.