Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 15.

2017-es nyári limitált kiadás

4 cukorka színű, eper illatú szemhéjfestéket tartalmazó paletta.

vaszily60

2018. május 23.

Azt hiszem 400 ftért jutottam hozzá egy kiárusítás alkalmával. Mindig elfelejtem használni így csak a legelső világos árnyalatát próbáltam idáig. Azt szeretem,szép világos, szemzugomba ideális.
A többi színnel még nem dolgoztam,de ezért az árért egyébként sem bánom,hogy megvettem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

Marcsika0720

2017. december 21.

Cuki kis darab :) . Tetszett a csomagolása és a színek ezért is vettem meg. Hát nem a legpigmentáltabb palettám de elmegy egynek. Leginkább az ezüst színt szeretem benne azt a szemöldökcsontra illetve belső szemzugba is használom és nagyon szépen mutat. Egyébként nagyon potyog tehát óvatosan kell vele bánni. Az illata is finom. Nem bántam meg hogy megvettem. Csak ne potyogna ennyire :(.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

lucintaa

2017. szeptember 21.

Kiárusításban volt a Müllerben, utolsó darab ott csücsült a pulton, gondoltam, elhozom. :)
Fincsi cukorka illata van, és nagyon aranyos a csomagolása. Szemhéjalappal jól ki lehet hozni belőle a maximumot, és még a tartóssága sem rossz, igaz, szeret nap végére kicsit megkopni.
Nem egy csoda szemhéjpúder paletta, bár szerintem ezt ne is várjuk el tőle. Amolyan "cuki csajos, elhasználgatni jó" darab. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Nihan

2017. augusztus 11.

Tegnap vettem meg a Rossmannban. Nagyon megtetszettek a csillogós kis diszkrét színek, jól variálhatóknak tűntek. Kicsit megijedtem az előző vélemény alapján, de pozitívan csalódtam. Szemhéjpúderrel alapoztam és ecsettel vittem fel. Könnyen lehet vele dolgozni, nekem nem porzott, és elég jól pigmentált is. Tartós is, nem mászott el a helyérőkm pedig délután még aludtam is benne. Hétköznapi sminkek elkészítésére tökéletes. Egy átlagos Essence minőség. Én megszerettem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Knubbel

2017. július 5.

Porzik es egyaltalan nem pigmentalt. A lila szin, ami felkenve koszos szurke szinu, az meg valamelyest pigmentalt, de alig lehet eldolgozni. Koszos hatast kelt. A masik harom szin is katasztrofa. Hiaba probalom felvinni a szemhejamra, egyszeruen semmi nem latszik. Nem volt teszter, belenyulni meg nem akartam, ugyhogy nem tudtam kiprobalni az uzletben. Meg jo, hogy olcso volt 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Magnesium Stearate