Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 18.

2014 januári limitált kiadás

Fényvisszaverő pigmentekben gazdag fénypúder. Minden bőrtónushoz igazodik, használható egész arcra, vagy highlighterként.

01 ice skating @ rockefellers színben elérhető.

sailorluna

2018. szeptember 5.

előre tudtam, hogy a lila réteg egy tapintásra lejön, de ez akkor is vicc. : ) kiárusítva végül megvettem. egy kicsit csillámos, a nagyon akciós árát nem sajnáltam érte, visszafogott darab, semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Belkitt

2014. április 24.

Engem nem izgatott a hópehely inkább a termék funkciója! Én egyszerűen szerelmes lettem belé, örülök hogy vártam mert 345Ft-ért csaphattam le rá! Szuper termék nagyon szépen eldolgozható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

Hoagirl

2014. február 10.

Ha semmi mást nem is, de ezt az egyet be akartam szerezni ebből a trendkiadásból. És igen, én is a hópehely miatt.... Egyszerűen nem tudok ellenállni az ilyen cukiságoknak, engem ilyennel meg lehet venni kilóra. Viszont ez felületes lila cucc rajta, rendesen kiborít, teljesen átverve érzem magam. Pont a karakterét veszti el a púder... ráadásul teszter nem volt kitéve a displayre, úgyhogy esélyem sem volt rájönni a turpisságra. Szomorú vagyok miatta nagyon. De azért el fogom használni idővel, mert highlighterként kétségtelenül ellátja a feladatát, csak még gyönyörködöm egy kicsit a félig megmaradt hópihémben... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 10.

Arian87

2014. február 7.

Egyetértek Mozart véleményével, sajnos csak a felső felület a szép, ami alatta van egy nagy nulla :-(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

Mozart

2014. február 3.

Nagyon megtetszett rajta a cuki hópehely, úgyhogy muszáj volt megvennem. Hangsúlyozom, hogy a hópehely miatt vettem meg, de nagy hiba volt, mert ez csak egy felületes dolog, egy ujjhúzással lejön róla a lila szín.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 3.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.