Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tsolya, Módosítva: 2020. június 25.

"A #insta perfect folyékony highlighter a népszerű #insta perfect folyékony alapozó tökéletes kiegészítője. A természetes és teljes ragyogás érdekében egyszerűen keverjünk össze néhány csepp fényvisszaverő hatású cseppet az #insta perfect alapozóval. A cseppek két különböző árnyalatban érhetőek el, és önmagukban is felhasználhatók az arccsont, az orr vagy a test területeinek kiemelésére."

2 árnyalatban kapható

njusziful

2020. június 25.

Nagyon szép, diszkrét csillogást ad az arcnak, nem hivalkodó, enyhe színt ad, természetes. A 20-ast próbáltam ki, de a 10-es árnyalat is megvan. Kézzel oszlatom el az arcomon és nem okoz nehézséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 25.

Wandamaci

2020. június 24.

Eleinte nagyon tartottam tőle, mivel folyékony highlighter. Por és stiftes termékekkel már volt dolgom, de ilyennel nem. Jelentem semmi nagy dolog, könnyen boldogulok vele és az eloszlatás sem okoz problémát, pont oda megy ahova szeretném :)

Szép fénye van, illetve a színe is csoda, beleszerettem. Nem erős, természetesen adja ki azokat a részeket, amelyeket szeretnék. Hatalmas pozitív csalódás volt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

nagybarbii

2020. április 9.

Szép a színe és tartós!
Nagyon szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 9.

Szép a színe és tartós!
Nagyon szeretem!

dlms.trk

2020. február 7.

Revolution szérummal keverve csinálom ezzel a számomra tökéletes sminkalapot, nagyon szép fénye van, nekem tartós is, szemzugban is megmarad.
Valószínűleg újra veszem, ha elfogy egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Valószínűleg újra veszem, ha elfogy egyszer.

Mirabylia

2019. július 5.

Eddig nem túl sokat próbálkoztam vele. Még nem barátkoztunk össze igazán. Szép a csillogása, de nekem kicsit nehéz eloszlatni a smink tetején. Még kísérletezem vele és update.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

Madilyn

2019. június 23.

Tartós, szép fénye van, nagyon szeretem a finishét. Az eldolgozással az elején jól megszenvedtem, mivel eddig csak por állagú highligtereim voltak. De már kibékültünk, és tuti hogy újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 23.

bmerci

2019. május 29.

Ez az első folyékony highlighter amit megvettem. Szép, természetes hatású csillogást ad, viszont az eldolgozhatósága nem a legjobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

Panna02

2019. május 19.

Eddig mindig csak por állagú highlightert használtam, de ahogy megláttam a polcon, gondoltam, hogy kipróbálom. A nap végére is fent marad és nagyon szép fényt ad az arcomnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Hidratálók: Propanediol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol