Essence

Ár:   800 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   1,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Trekaa, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 19.

Kiszerelés:   1,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Színben és balzsamban gazdag ajakrúzs. Az E-vitamin és a 20% -os shea vaj olaj intenzíven kényezteti az ajkakat – a rugalmas, puha érzésért. A bogyós gyümölcs vagy barna árnyalatok gyönyörű színhatást biztosítanak.

Ár: 600 , Eladó: Esoillat
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/posta
Kormosmerci

2019. augusztus 1.

Két árnyalatban van meg. Az egyik a sötétebb barna (a színkódos matricát már leszedtem róla, mert barátnőmnek is van egy ugyan ilyen), a másik a 05-ös sweet poison burgundis árnyalat. Nagyon kényelmes viselet és imádom a színeit, azt sajnálom, hogy nincs még több szín belőle. Száraz ajkakra kell kenni és akkor nem foltos. Szépen terül, kellemesen pigmentált színe van. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

pacsalia

2019. június 11.

Megrendeltem pinkpandáról (merthogy amúgy drogériában SEHOL nem kapható, és információim szerint nem is forgalmazzák itthon) 04 babe power árnyalatban, ami egy kb barbi-rózsaszín árnyalat, és rá kellett jöjjek hogy ez hiába tetszett annyira fotón, de mégsem az én színem. Amúgy maga a termék teljesen rendben van, nem szárít, nem kopik le túlzottan hamar, finom az illata, és szép kinézete van az ajkakon. Újrarendelni nem fogom, de szerintem el fogom használgatni, ha olyanom lesz..:)
Upd. Rossmann és dm tuti nem forgalmazza, Müllerben lehet néhol készleten, de szerintem ott is csak elvétve. :/ így örülök is hogy nem szerettem meg annyira mert alig tudnám hol beszerezni, pinkpandán meg 4000 a leadható rendelés minimum értéke...
Egy négyest azért még így is megérdemel, mindent összevetve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Egy négyest azért még így is megérdemel, mindent összevetve.

Trekaa

2019. február 11.

Hatalmas kedvencem ez a termék!!
Korábban is dobott piacra az Essence egy hasonló terméket, akkor Colour &Care lipstick (with avocado butter) néven futott, azóta azokat sajnos nem látom már a polcokon! Viszont most itt van ez a Shea vajas változat!!
Tökéletes!!Nagyon jól hidratál, szép színei vannak és olcsó!! Szeretem ha mindig van egy kis színe a számnak, viszont a sok matt rúzs miatt teljesen kiszárad egy idő után. Ez a termék tökéletes arra, hogy ápolja is az ajkakat és egy kis színt adjon annak.
Ez nem is újra vevős, sokkal inkább betárazós kategória :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Hatalmas kedvencem ez a termék!!
Ez nem is újra vevős, sokkal inkább betárazós kategória :D

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Squalene