Essence

Ár:   €9.99   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 22.

Ár:   €9.99

2018-as téli limitált kiadás

Paletta 14 szemhéjfestékkel, 4 pirosítóval és 6 highlighterrel.

nicolebunny

2019. március 8.

Amióta az első fényképet megláttam erről a palettáról, azóta vadásztam rá, egyszerűen annyira megtetszett. Már régen éreztem ezt az erőteljes akaratot, hogy "nekemezkell!". Környékemen szinte minden áldott nap körbejártam a drégériákat, az Auchanokat, és mire letettem róla, az egyik Auchanban újratöltött polcot találtam. Még a tesztert sem próbáltam ki, úgy röpítettem a kosaramba. :)

Highlighterek: Csillámosak, szép fényük van, abszolút viselhetőek, a kedvencem a lilás színű. Szemhéjra is használhatóak, de én csak ujjal próbáltam őket úgymond "topcoat"-ként más színekre, nagyon különleges hatást lehet így elérni. :)

Pirosítók: A kedvencem a barnás csillámos, de csak óvatosan használom, mert pirosítóhoz képest pigmentált, így elég egyszerű a sápadtkás bőrömön túlzásba esni. :) Nap végéig fentmaradnak, de tudni kell, hogy az alapozóm is tartós (EL DW) és Mac Fix+-t is használok. Kicsikét porolnak.

Szemhéjpúderek: Abszolút gyönyörűek, bár nehezményezem, hogy talán összesen 3 matt szín van a palettában, így én kénytelen vagyok más palettát is használni emellé. Az első szín a tökéletes satírozószín, és a csillámosak még ecsettel is jól viselkednek, bár én jobb szeretem ujjal felvinni az ilyen típusú színeket, mert úgy erőteljesebbek. Nap közben a csillámok hajlamosak lemászni az alsó szempillasorom alá, de nem szoktam javítgatni, nem vészes. A leggyönyörűbb szín a palettában a zöld: el nem tudom mondani, mennyire gyönyörűséges, pedig nem rajongok a zöld színért alapjáraton. :)
Kicsit porolnak, de engem ez nem zavar.

Összességében megérte megvenni, sokféle look elkészíthető vele, és minden szín használható, még a színes highlighterek is. Kénytelen vagyok megemlíteni az ár-érték arányt is, mivel nagyon jó áron kapunk 6 highlightert, 4 pirosítót, és egy komplett szemhéjpúder palettát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Kicsit porolnak, de engem ez nem zavar.

dorottya96

2019. február 23.

Csodás paletta, a minősége változó-de nem rossz. Viszont amivel nem tudok megbírkózni, az a szaga. Borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

Vivienn13

2019. február 23.

Én megvettem és nagyon szuper, szépek a színek, pigmentáltak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Én megvettem és nagyon szuper, szépek a színek, pigmentáltak.

Hidratálók: Magnesium Stearate