Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: nyrktlin, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 349

Ár: 349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 290 + posta, foxi vagy packeta , Eladó: kencecica
Állapot: Kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta, foxi vagy packeta
Essence Kajal Szemceruza 08-as "Teddy" + Essie lakk 431 "Go go geisha"
Ár: 1.000.-/2 db. , Eladó: fagas
Állapot: néhányszor használtak, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp-en a Duna Plaza-nál, vagy előreutalás után ajánlott postával + p.költséggel küldöm

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Ezekben az árnyalatokban vásároltam meg:
Nr. 25 feel the mari-time
Nr. 01 black
Nr. 04 white

Őszinte leszek. Csak azért vettem meg pont ezeket, mert valami olcsó ceruzát kerestem a hobbimhoz, a sminkeléshez, és 449 Ft-ért tökéletesnek bizonyultak, mármint az ár miatt. Igazából azt is tükrözik, hogy olcsók. A fekete és a fehér kifejezetten nem tartós, a kékes színű viszont ebből a szempontból nem rossz. A fehérrel vagyok a leginkább meglőve, mert sokkal jobbra számítottam. Összességében mindegyikkel könnyű dolgozni, bár mindegyik egy kicsit kemény. Próbának elmentek, de az biztos, hogy nem lesznek újravevős szemceruzák.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 7.

Ezekben az árnyalatokban vásároltam meg:
Nr. 25 feel the mari-time
Nr. 01 black
Nr. 04 white

Viktoria_fks

2023. július 14.

25- Feel the Mari-Time árnyalatban vettem meg. A külseje alapján inkább zöldes árnyalatra gondolunk, de ez inkább egy világoskék szín.
Nagyon puha, jól lehet vele dolgozni. Nekem a szemhéjamat kicsit megfogja felül, de nyár van, ragadok mindenhol, gondolom ezért :D
Nagyon szuper kis ceruza, ennyi árért pedig tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 14.

Nagyon szuper kis ceruza, ennyi árért pedig tökéletes.

g0809

2023. június 9.

Nekem a 08-as Teddy, a 25-ös Feel the mari-time, a 30-as Classic blue és a 04-es White árnyalatokban van meg. Én szeretem ezeket a ceruzákat, a színük pedig csodaszép. Könnyű vele dolgozni, nem mászott el a szín a helyéről.

Update: megvettem egy fekete színben is, és bár nagyon könnyű vele dolgozni, a nap végére csúnyán elmászott a helyéről.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 9.

jane79

2022. november 22.

A 21 Feel the Eclipse árnyalat van meg nekem. Nem sokat használom, egy picit kemény, de aránylag tartós. Ezért a pénzért én nem is várok többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 22.

Cofi1234

2022. augusztus 6.

Nekem a 04 white (fehér) árnyalat van meg. Nagyon sokáig tart a faragás mert mindig letörik a hegye, tehát sokat kell pazarolni. Egyébként egész jó krémes, bár nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 6.

BLili

2022. április 9.

A kifejezetten inner eyera való van meg belőle, alsó vízvonalra - ami tört fehér színű. Nagyon puha, de az alsó vízvonalnál ez a jó.
Időnként törik a hegye. De ennyi pénzért valószínűleg újra fogom venni, mert az összetevők is rendben vannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 9.

noricza

2021. november 5.

Feketét sikerült vásárolnom belőle, mert a szokásos nem volt a boltban. Nem mondanám a legpuhábbnak, használható de sajnos hamar elillan, mintha ott sem lett volna. A színe intenzív, piszok olcsó volt de szerintem soha többet :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 5.

Kitsyke

2021. január 20.

Nekem a white 04-es van meg, fehér kupakos. Puha minőségű, a vízvonalamnál szoktam használni de fél óra múlva olyan mintha nem festettem volna ki , eltűnik... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

xXMariann91Xx

2021. január 13.

Árához képest nagyon jó termék. Nekem a fekete van meg. Ha megfelelően fixálva van, akkor meg tartósnak is lehet mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

birdnerd

2020. december 3.

Az árához képest nagyon jó ceruza, a feketéjét vettem meg. Puha, jól pigmentált és könnyen hegyezhető.

Update: Hamar megkeményedett, már egyáltalán nem olyan, mint elsőre. 5 helyett így 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használt zsíralkohol.

Fehér, kristályos, wax-szerű anyag, melyet a terméknek testes állagot adó bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.