Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: nyrktlin, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 349

Ár: 349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
StellaStar95

2019. november 20.

Nekem fehérben van meg. A felvitele egyszerű, nem karcolja a vízvonalat, viszont a tartósság hagy maga után némi kívánni valót. Nem tudom, milyenek a sötétebb színek, de ez a fehér szó szerint eltűnik a szememről. Talán nagyon halványan látható némi maradék, de egyébként semmi. Biztosan nem veszem újra, csalódás volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

Gdori1988

2019. november 14.

Én is ajánlás miatt szereztem be. Szerintem ár-érték arányban nagyon jó termék, bár nem annyira pigmentált, mint amit én szeretek, de ennyi pénzért megéri és valóban nem folyik le a szemem alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Fannci07

2019. október 28.

Sajnos nagy csalódás nekem:( Ajánlás miatt vettem meg, hogy "ez nem mászik ez a vízvonalról, nem ül meg a szem szélénél, egész nap kibírja.."
Hát, nem egészen. Felkenés után pár órával mintha nem is használtam volna semmilyen szemceruzát. Az a pozitívum egyedül, hogy nem karcol, mert puha és nem túl drága

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 28.

Nittuska

2019. október 22.

Az hagyján h nem tartós, de nekem csípte a szemem, könnyezett tőle.. Eddig még nem tapasztaltam ilyet más Szemceruzáknál... :/
Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Kuka.

Vivyenn

2019. szeptember 26.

Nekem bevált , de lássuk be ennyi pénzért túl nagy csodát ne várjunk , pár óránként korrigálni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Sterc

2019. augusztus 18.

Én ezt a terméket nagyon szeretem, de nem szemceruzaként. Mivel annak nem a legjobb, a vízvonalról kis idő múlva szinte teljesen eltűnik, bár legalább nem a szem alatt végzi csúnya foltot képezve, egyszerűen csak eltűnik.
Én szemöldökceruzának használom, annak tökéletes: akár napokig is simán ott marad és természetesen mutat. 😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

nandy.25

2019. augusztus 7.

Sajnos én jól befürödtem vele a hülyeségem miatt, mert egyből vettem 3db-ot vélemények olvasása nélkül. A kék szín van meg, ami egy gyönyörűszép árnyalat egyébként! Nagyon puha a ceruza, szinte faraghatatlan, kenődik, darabokban "mállik". Ami a hátránya, az az előnye is: jól megfogja a vízvonalat, nem karcol, tartós. Az olcsósága miatt nem vonok le sok csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

VariZsofia

Korcsoport: < 18
2019. május 23.

04-es white van meg belőle, amit vízvonalra használok. Nem tart ki egy napig, de ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 23.

HNReni

2018. szeptember 11.

Nekem a 04-es fehér színű van meg belőle, alsó vízvonalra használom. Eddig jól teljesített. Megfelelő a puhasága, de annyira nem puha, kicsit azért rá kell nyomni. Az ára verhetetlen. Összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

marshmallow0322

2018. július 29.

Nekem a fehér(04 White) és a barna(08 Teddy) van meg. A fehér szerintem tökéletes vízvonalra. Elég puha, viszonylag tartós, bár a nap végére nem olyan feltűnő, mint mikor frissen vittem fel. A barnát is csak a felső vízvonalamra raktam fel, eddig az is jól teljesített. Ami plusz pont neki, hogy mikor pislantok egyet, nem kenődik le az alsó vonalamra is a barna szín! Majd jövök updatelni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0