Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: nyrktlin, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 349

Ár: 349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Kitsyke

2021. január 20.

Nekem a white 04-es van meg, fehér kupakos. Puha minőségű, a vízvonalamnál szoktam használni de fél óra múlva olyan mintha nem festettem volna ki , eltűnik... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

xXMariann91Xx

2021. január 13.

Árához képest nagyon jó termék. Nekem a fekete van meg. Ha megfelelően fixálva van, akkor meg tartósnak is lehet mondani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

birdnerd

2020. december 3.

Az árához képest nagyon jó ceruza, a feketéjét vettem meg. Puha, jól pigmentált és könnyen hegyezhető.

Update: Hamar megkeményedett, már egyáltalán nem olyan, mint elsőre. 5 helyett így 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

NovErke

2020. október 11.

Nagyon rossz pedig bíztam benne mert sok jó essence szemceruza van. Könnyű vele dolgozni de hiába, ha végeredmény önálló életre kel és elmászik... Nagyon olcsó volt de annyit sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2020. augusztus 20.

04 White árnyalat, intenzív fehér, 3-4 órát azért kibír. Nagyon krémes. Ennyiért megérte, de ha az árát nem nézzük, ez egy abszolút közepes minőségű ceruza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

L1ll4

2020. július 6.

A feketét, a fehéret és a 26-os árnyalatú kéket szereztem be. Nem használom minden nap, de nem rosszak, ennyirért megéri. A színek pigmentáltak, a ceruza elég krémes, de nem kenődik. A vízvonalamról az első kihúzás után hamar a szempillatövemre vándorol, de másodszorra már jobb a helyzet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 6.

Thunderstorm

2020. március 31.

A 26-os beach bum kék színű ceruza van meg, és a színe nagyon szép, egészen pigmentált. Viszont bár az van ráírva, hogy "longlasting", egyáltalán nem hosszan tartó. Az alsó vízvonalra szoktam felvinni, de egy óra múlva már el is tűnik onnan, csak annyi marad meg, amit az alsó szempillák tövébe tettem, és még az is elkenődik, mintha peregne kicsit, bár ez könnyen korrigálható, azért kicsit idegesítő. Szóval bár a színe tetszik, ez sajnos nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 31.

Lina14

2020. március 29.

nekem a 27 samba green van meg. nagyon szép, erőteljes fűzöld színe van. kicsit ugyan kell építeni, de kis rétegezés után a szín kárpótol érte, kicsit keményebb a hegye, de tartós is, 6 órát kibír. nem rossz, ennyiért főleg nem!
Update: megvettem a még a 01 black és 08 teddy ceruzákat is.Ugyanaz érvényes rájuk is, mint a zöldre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

StellaStar95

2019. november 20.

Nekem fehérben van meg. A felvitele egyszerű, nem karcolja a vízvonalat, viszont a tartósság hagy maga után némi kívánni valót. Nem tudom, milyenek a sötétebb színek, de ez a fehér szó szerint eltűnik a szememről. Talán nagyon halványan látható némi maradék, de egyébként semmi. Biztosan nem veszem újra, csalódás volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Gdori1988

2019. november 14.

Én is ajánlás miatt szereztem be. Szerintem ár-érték arányban nagyon jó termék, bár nem annyira pigmentált, mint amit én szeretek, de ennyi pénzért megéri és valóban nem folyik le a szemem alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0