Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: nyrktlin, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 349

Ár: 349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

annroi

2015. október 15.

Fehér és fekete színben van meg. A fehéret szemhéjpúder alá használom, ebben jól teljesít. Valószínűleg a fekete is erre a sorsa fog kerülni, mert a szememet nem tudom kihúzni vele szépen. Nagyon krémes az állaga, hamar tompa lesz a hegye, iszonyat gyorsan kenődik, kopik. Ennyi pénzért nem is várhatunk többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

AyaDid

2015. október 6.

Barna színben vettem meg. Szépen fel lehet vinni, mert nagyon krémes az állaga - ehhez képest meglepően tartós. Ami miatt sajnos le kell cserélnem, az az, hogy a szemeim nem bírják. Persze nekem extrém érzékeny szemeim vannak, szóval lehet, ez az infó egy átlagpolgár számára mellékes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

Cataleya

2015. szeptember 30.

Nem annyira szerettem de elhasználtam. Tényleg eléggé kenődős, habár a színe szép fekete. Nem venném újra meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 30.

crocodilehunter

2015. szeptember 25.

Túl puha!! Alig húzok vele és máris hegyezhetem megint, a hegye hajlik, porlik, lehetetlen vele szép vékony vonalat húzni :S Nem jött be, nem veszem többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Emci

2015. szeptember 18.

3 színem van (fehér,fekete,barna).Nem jó.Eleve nem szeretem a szemceruzákat.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

3 színem van (fehér,fekete,barna).Nem jó.Eleve nem szeretem a szemceruzákat.:(

muffika11

2015. szeptember 18.

350Ft-ot megér de többet nem. Szép a színe de nem elég élénk és hamar elmosódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

citronella

2015. szeptember 15.

Borzalmas... A fekete például nagyon jól pigmentált,de már annyira krémes,hogy a vízvonalról is lefolyik. A szemem kihúzására eszembe sem jutna használni,mert egy percen belül már mindenhol lenne belőle...A fehér még használható,csak emiatt kap két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

KlaudiaZs

2015. szeptember 13.

A fehéret vettem meg kifejezetten vízvonalra, de iszonyatosan irritálja a szemem, úgyhogy ennyit erről... Volt már feketében és barnában is, de eh, semmi extra, hamar eltűnik, maszatol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

rose98

2015. augusztus 24.

Feketét vettem. A színe tetszik, viszonylag tartós, de vízvonalra egyszerűen használhatatlan, zavarta (irritálta) a szemem. Könnyen kenhető, ami egyszer tetszett, egyszer nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

RyouHati

2015. augusztus 23.

Olcsó, de használhatatlan, mert egyáltalán nem tartós, talán még a szememet is irritálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0