Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: nyrktlin, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 349

Ár: 349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Fruzsi

2018. március 2.

A Teddy árnyalat van meg, de nem igazán tetszik. Meleg barna, nekem viszont jobban állna a hidegebb, szürkés barna. Tényleg puha, de emiatt nagyon nehéz vele szépen dolgozni. Nekem pár óra után el is tűnik a szememről. Szerintem felejtős ez a termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Szilviams0118

2018. február 26.

akciósan vettem egy barna árnyalatot és meglepően jó minőségű! egy napot simán bír, diszkrét, ilyen mindennapi árnyalat. szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

AnnaR

2018. január 30.

Fekete és fehér színben volt meg. Én nem csináltam még ilyet, de ezek a ceruzák a kukában landoltak. Nem tartós, nem lehet faragni sem, a színük pillanatok alatt eltűnt a vízvonalban, a szemhéjamon pedig elkenődött, holott primert is használok rá. Talán másnak beválik, de nekem sajnos nem volt jó. Az Essence amúgy sem az én márkám, de azt hiszem most végleg elköszöntem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

ColoredYouTube

2018. január 21.

A 04-es fehér van meg. Nagyon szép, krémes. A nap alatt lekopik, de csak 300 forint:) Mindenképpen újra fogom venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

ariiratku

2017. december 7.

A szempilláim tövénél használtam párszor, de nap végére elkenődött. A szemem érzékeny és sok szemceruzát nem bír elviselni, sajnos ezt sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Candy21

2017. december 7.

Az árához képest nem rossz nekem egy barnás árnyalatom van egy pár órát kibír rajtam kb olyan 3at de nem bánom. Nagyon szép színekbe lehet kapni venni fogok még belőle más árnyalatot is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

EvelinV5

2017. szeptember 28.

04 white árnyalatban van meg, az alsó vízvonalamat szoktam kihúzni vele, hogy élénkítsem a tekintetem. Nekem erre a célra kiváló, könnyen lehet vele dolgozni, puha, nem kapar, nem rikítóan fehér, így tökéletesen illik a szememhez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

szevin007

2017. szeptember 16.

A Teddy árnyalat hosszú évek óta a kedvencem, csak nyáron lehetetlen használni. Nagyon puha, sajnos túlzottan is, de imádom. Gyönyörű színe van és egy jó alappal, kellő fixálással szuper! A hibái ellenére is szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

mflora

2017. szeptember 1.

A sötétbarna árnyalat volt meg belőle, ami tökéletes volt, de a puha állaga miatt elég könnyen elkenődött és emiatt hegyezni is elég nagy macera volt, úgyhogy én váltottam az Essence long lasting csavarós ceruzára...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

mancus2

2017. augusztus 14.

Többször újra vettem már :-) nekem pont ez a szemceruza nem kenődik annyira. Nálam alapdarab :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0