Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: nyrktlin, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 349

Ár: 349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Csipetke

2017. július 31.

Nekem nagyon kenődik.És túl gyorsan kopik a hegye is elég sűrűn kell hegyezni is.Persze ennyiért nem vártam csodát de azért egy kicsit csalódás mert szeretem ezt a márkát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Yette

2017. július 25.

Ami az előnye az egyben a hátránya is: Igen krémes így könnyű vele dolgozni, de nagyon hamar maszatolódik ha tus helyett viszem fel, és kihegyezni sem gyerekjáték mire végre valahára ki tudom hegyezni addigra 4* beletörik a hegye a hegyezőbe. A vízvonalban viszonylag tartós, szemhéjalapnak pedig elmegy ilyen esetben sokkal kevésbé csúszkál mint ha önmagában lenne fent a szemhéjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

patty1007

2017. július 20.

Legtöbbször szemhéjtus helyett használtam a szempilláim tövébe, de nagyon maszatolódott, a nap végére szinte el is tűnt a szemhéjamról. Szemkihúzásnál is kicsit maszatolódott, de az elején szép erőteljes színe van a feketének.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

Nicu

2017. július 15.

A 08-as Teddy-t vettem meg. Annyira puha, hogy míg kihúztam a szemeimet, kétszer letört a hegye. A színe se túl intenzív, és a tartóssága 0.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

Moefoe

2017. július 13.

Nagyon maszatolódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

Nagyon maszatolódik.

Urien

2017. június 3.

Felviszem a szemhéjamra félóra múlva elis kenődik..
Viszont olcsó
Régóta nem használom vészhelyzetre tartogatom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

Felviszem a szemhéjamra félóra múlva elis kenődik..
Viszont olcsó
Régóta nem használom vészhelyzetre tartogatom :)

izabella73

2017. május 26.

Barna szinben van meg, és már sokadszorra újra vettem, az egyik kedvenc szemceruzám. Szép a szine, olcsó árához képest elég tartós is. Egyértelmű az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 26.

Vivus97

2017. április 7.

Nagyon ritkán használom, inkább csak vésztartalékban van a táskámban. Nem túl tartós, pár óra múlva teljesen elkenődik, viszont nagyon olcsó, amit csak a javára írhatok. Szemhéjalapként még nem használtam, de meggondolandó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

viraglights

2017. március 29.

Eleinte nagyon szerettem, viszont mikor már hosszabb ideje használtam, egyre szárazabbnak éreztem, még kihegyezés után is, alig tudtam valami színt kihozni belőle a vízvonalamon.Szemhéjra viszont nagyon szeretem használni, ennyi pénzért pedig nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 29.

Change

2017. március 29.

04.White árnyalatban vettem meg, mindig is szerettem volna egy fehér szemceruzát, és azóta is szeretem.
A kezemen teszteltem, ott nagyon szép erős színe van, viszont én direkt azért vettem, hogy a vízvonalam ki tudjam vele emelni. Arra már nem olyan jó, kevésbé fog, attól függetlenül szemhéj alapnak teljesen jó, jól el lehet maszatolni, és rávinni különböző színeket, nagyon szépen ki tudja emelni azokat.
Ráadásul elég olcsó is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Ráadásul elég olcsó is.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0