Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: nyrktlin, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 349

Ár: 349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

shining

2017. március 29.

Egy sötetkek arnyalat van meg . vizvonalra hasznalnam ha nem kenodne el mindig. A tartossaga valami borzalom :(( Viszont nagyon olcso es mondjuk szemhejnak alapszinnek amit utana elmaszatolok tokeletes csak kell ala alap. A szine is tetszik csak hat igen a tartossag....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 29.

tfanna

2017. március 23.

Feketében van meg, puha, gyorsan fogy. Könnyen maszatolódik, de mondjuk egy fekete sminkhez alapnak nagyon jó. Vízvonalon közepesen tartós.
Nagyon gondolkoztam, hogy három csillagot adjak-e, de végül az ára miatt megkapja a négyet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

anna22

2017. március 16.

04-White
Hmmmmm. Kellett egy fehér szemceruza, ezért megvettem. Nem olyan erős a színe, de azért meg vagyok vele elégedve. :) Krémes, nem szúr, bár néha morzsolódik a hegye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

04-White

nius

2017. március 2.

Három szín kevéssé boldog tulajdonosa vagyok: egy szürke, egy fekete és egy barna van a repertoárban. Mindhárom kenődős, igaz, nekem kissé zsíros, meg félig-meddig rejtett szemhéjam van. Viszont iszonyat pigmentáltak és krémesek. Egy jó szemhélyalappal talán lehet vele kezdeni valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Enci76

2017. március 1.

Nagyon hapy voltam, mikor ez az olcsóság a kosaramba landolt. Már a kocsiba a visszapillantó tükörbe kihúztam a szemem vele. :) Krémes állagú, szépen lehet vele dolgozni, a barna színnel - erre esett a választásom- megvagyok elégedve. Fél nap után se kenődött el, teljes épségben fennt volt. Könnyű lemosni, de nem is igazán lehet a szemhez odanyúlni, mert biztos elkenődik. Elhasználom, de még ismerekedek más cerkával is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 1.

k1995

2016. december 14.

A barna árnyalatot használom, eléggé krémes állagú, de ár-érték arányban teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Katulin

2016. december 10.

Közepesen teljesít, tipikus "egynek elmegy" termék. Ritkán nyúlok érte, mert nem valami tartós, de legalább jó az ára. Én főleg füstös szemhez használom alapnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

Njanka

2016. november 21.

A vízvonalról 2 perc alatt lejön, csomósodik. Sajnos nem tudom senkinek sem ajánlatni, ennél sokkal jobb szemceruzákat is használtam már.
Fekete árnyalatban használhatatlan volt számomra, de volt egy halvány lilás színem is, melyet néha tudtam használgatni.
De mégis ennyi pénzért mit vár az ember?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 21.

De mégis ennyi pénzért mit vár az ember?

Vikuszfikusz

2016. november 14.

Annyit ér, amennyi az ára. A negyedét le kellett hegyeznem, mire nem egy letört végű szemceruza lett az eredmény, kétszer használom, és hegyezhetem újra, elkenődik...szóval első és utolsó volt, hogy ezt vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 14.

Denny

2016. november 11.

Valami olcsó, de jó szemceruzát kerestem, valamikor évekkel ezelőtt. Erre esett a választásom, és végül vettem egy fehéret és egy feketét. A fekete valami borzalom volt, már nem emlékszem rá miért utáltam pontosan, de úgy emlékszem a kukában végezte. A fehéret viszont azóta is használom, nekem tökéletesen megfelel. Bár nem túl erős, és a nap végére egészen elhalványul, nem is várok többet tőle. Ennyi pénzért simán megéri, mert nem kenődik, olcsó, és sokáig lehet használni, ha az ember nem hegyezi agyon. Viszont a látványos eredményért a nap folyamán frissíteni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0