Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: nyrktlin, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 349

Ár: 349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Bettina13

2016. november 5.

Meglepően olcsó, majdhogynem ajándék ennyi pénzért. Többször át kell húzni adott ponton hogy tökéletes legyen a szín, de ettől függetlenül nagyon tartós, és szép színű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

BrigittaS

2016. október 15.

A 08-as teddy gazdája vagyok és én szeretem. Tök jól el lehet füstölni a szemen, szép a színe. Persze nem egy 24 órás long lasting ceruza, de ennyi pénzért nem is várom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Gina89

2016. október 2.

hu, nagyon meglepodtem a viszonylag keves csillagon! en evek ota ezt hasznalom, viccbol vettem meg, olyan olcso volt. nagyon szeretem, konnyu vele dolgozni, konnyu leszedni is. igaz, figyelni kell h napkozben ne kenodjon fel a szememnel, de nem para :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 2.

fokid1

2016. szeptember 24.

Csak barna színben vettem meg, mert a többiben borzalmas minőségűnek nézett ki csak egy gyors próba után is az üzletben, de ezzel a barna színnel szépen meg vagyok, könnyű használni is igaz hegyezni nem egy leányálom. Én vízvonalba nem használok csak a szemhéjamon és így a tartósságával sincs gondom, bár tisztába vagyok vele, ha szemem alá vinném fel kb 10 percig tartana.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Eve90

2016. szeptember 13.

Borzalmas, nagyon gyenge minőség. Nekem fehér színben van meg és csak IPL kezeléshez használom, hogy bejelöljem a már kezelt területeket a lábaimon. Ennek megfelelően az elvárásaim alacsonyabbak voltak, mint a rendeltetés szerinti felhasználóké. De így sem felel meg, maszatolódik, morzsolódik, túl puha, nem lehet vele szép vonalat húzni, nem tartós és nehezen hegyezhető. A szemeimre biztos, hogy nem használnám és nem is ajánlom. Legalább olcsó volt, így nem nagy veszteség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Catn0va

2016. szeptember 10.

Nem rossz, de nem is kiemelkedő. Régen a feketét és a barnát használtam, mostanában vettem meg a 21-es Feel the Eclipse árnyalatot. Talán egy fokkal tartósabb, mint egyéb színekben kapható társai. A márka long lasting szemceruzáját kerestem, azonban elfogyott az összes, helyette választottam ezt. Alapvetően nem bántam meg a vételt, de nem vagyok maradéktalanul elégedett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

karina2001

2016. augusztus 31.

Könnyű vele dolgozni,puha viszont elmaszatolódik vagy csak úgy felszívódik a helyéről. Reggel felkenem a vízvonalamra és két óra múlva már nem is látszik semmi. Szerencsére nem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Pinky

2016. augusztus 24.

Òcska. Felkentem, 20 percen belül elmàszott, újrakentem, nehàny òràig nem ellenöriztem, a jàromcsontomig mászott. Mint egy síròs panda. Legszivesebben kidobnàm. Szemhèjra se megfelelö.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

lovecreams

2016. július 30.

Fekete színben van meg. Vízvonalra használhatatlan, maszatolódik, kenődik és nem tartós egyáltalán. Viszont a szemöldökömre nagyon jó, ott sokáig megmarad és könnyű vele dolgozni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 30.

balankaa01

2016. július 24.

Fehér van. Alsó vízvonalra használom kizárólag. Nagyon puha a hegye, elégedett vagyok vele. Intenzív színe van, kicsit természetellenesen fehér, de ettől függetlenül ár-érték arányban verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0