Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: nyrktlin, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 349

Ár: 349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

lumena

2016. július 19.

A fehér és a barna (teddy) nagyon jól működnek. A fehéret vízvonalra használom, és nem könnyezik tőle a szemem (más ceruzáknál ez sajnos előfordult már), a barna pedig egy kis szemhéjpúderes fixálás után tökéletesen használható tusvonalhoz, és olyan szép lágy aranyos fénye van... <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

csibike100

2016. július 13.

A fekete (01 black) nem igazán vált be nem túl tartós és nem is túl intenzív a színe, viszont elsatírozva füstös sminkalapként egész jól használható. (3*)
A fehér (04 white) a kedvencemmé vált nemcsak a vízvonalba tökéletes, de az arckontúrozásban is nagy segítség. A belső szemzugba és a szemöldökcsont alá is szeretem használni. (5*)

Update:
A fehérből már a harmadikat használom és még mindig nagy kedvenc.

Update 2:
Már nem is tudom hányadikat használom a fehérből, bár a csomagolása megváltozott, de a termék minősége nem változott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 13.

Update:
A fehérből már a harmadikat használom és még mindig nagy kedvenc.

Update 2:

Boombapple

2016. július 6.

A szemöldököm alá szoktam kenni a fehér színből. Nekem bejön, csak nem elég puha a ceruza hegy, így pöttyözve kell elkennem, különben lejön. Én szeretem. :) Sajnos nem volt abból a vastag highlighter ceruzából és a helyett, ez a ceruza jött velem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 6.

NadjaBlue

2016. július 5.

A fekete van meg és szerintem az árához képest egész korrektül teljesít, bár egyértelműen nem egy csodaszer. Hiába olcsó, a színe szép és 1-2 óráig kibírja a szemhéjon anélkül, hogy elkenődne. Gyakran könnyezik a szemem szélben, de legutóbb mire eljutottam A pontból B-be, a vonal megmaradt, amin őszintén eléggé meglepődtem. Persze pár óra elteltével nem árt megigazítani, mert hajlamos azért az eltűnésre. Amúgy elég puha, krémes, egyáltalán nem sérti a bőrt, de lehetne amellett is érvelni, hogy már túl puha, gyorsan kopik. Fiataloknak, akik most kezdenek sminkelni, ideális lehet, mert olcsó és ahhoz képest egész jó. Nekem ennyi sajnos nem elég, jobb minőségű ceruzát szeretnék, ami tartósabb és amivel könnyebben lehet vékony vonalat húzni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

rocksolya

2016. július 5.

Én barnában szemöldök szín erősítésére használom. Jól fog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Én barnában szemöldök szín erősítésére használom. Jól fog.

liv17

2016. június 29.

Türkiz (feel the mari-time) színben vettem meg. Nagyon tetszik a színe, lehetne kicsit puhább de ezért az árért teljesen hibátlan számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Bella88

2016. június 18.

Nagyon nem vált be, annak ellenére, hogy az egyik kedvenc szemcerkám egy másik Essence termék, ez most csalódás volt. Elkenődik, tartóssága kb. nincs, nagyon puha, nehezen is használható. Satírozáshoz még kipróbálom az itteni vélemények hatására. De ha Essence szemcerka, akkor csakis a tekerős verzió!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.

drica

2016. június 15.

Nagyon jó kis ceruza. Barna (08 teddy) és szürke (15 behind the scenes) árnyalatban használom egyelőre. Inkább satirozom vagy tusalapnak használom. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Szép intenzív színek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 15.

Klau9217

2016. június 10.

Én sem szeretem ezt a terméket, nem lehet vele szép sminket készíteni, kis darabkákban potyog le a szememről, nem tartós, elkenődik és az egyetlen pozitívuma az ára. Soha többet nem veszem ezt meg, most is csak azért kényszerültem erre, mert ott ahol lakom, sajnos nem lehet kapni azt a szemceruzát, amit egyébként mindig használni szoktam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

albertinablogg

2016. június 6.

Nem rossz kis ceruza, az árért tényleg azt a terméket kapom, amit várom. Nekem a fekete nagyon bevált, viszont a fehérje lehetne kicsit krémesebb és intenzívebb. Ezt leszámítva tényleg jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0