Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: nyrktlin, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 349

Ár: 349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Via84

2016. május 24.

Nekem nagyon nem jött be! Elkenődik, maszatol, egyszerűen viselhetetlen! Én feketében vettem, a színével amúgy meg lettem volna elégedve,de soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 24.

encsii9898

2016. május 1.

Szuper termék és nevetségesen olcsó! A fehér és a fekete van meg de szerintem a többi szín is beszerzésre kerül. Nem valami tartós vízvonalon de szép intenzív színe van, ennyi pénzért meg tökéletesen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 1.

Niki03

2016. április 12.

Nem számítottam sokra tőle, 25-ös gyönyörű zöld árnyalatút vettem meg. A vízvonalba vittem fel és nem kis meglepetés volt,hogy még a smink lemosása után is fenn maradt. :O A színe csodás, tartós, árban eléggé meggyőző, krémes állagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

Wilhelmina25

2016. április 4.

Szerettem volna egy türkiz színű szemceruzát és erre esett a választásom a boltban. Sajnos nem volt szerencsés választás, nagyon nem szerettem meg. Kemény, nem olyan kényelmes a felvitele viszont mindenfelé kenődik, egyáltalán nem tartós, és pár óra alatt szinte nyoma vész a szememről. nagy csalódás számomra, egy pozitívuma van az a színe, mert az amúgy nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 4.

missmomsen

2016. március 22.

Barna árnyalatot vettem, gyönyörű színe van, szépen kiemeli a szememet, csak a szempillák tövébe húzok vele egy vékony vonalat. Nem túl tartós, kell frissíteni napközben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

HuAnita

2016. március 20.

Nem túl tartós, eléggé rá kell nyomni, hogy fogjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

Nem túl tartós, eléggé rá kell nyomni, hogy fogjon.

Shani

2016. február 18.

A fehér ceruza van meg, azt hittem ennyi pénzért rosszabb lesz xD
Kipróbáltam vízvonalon, csak úgy otthon(nem mertem tartóssági tesztnek alávetni publikum előtt) :DDD
Eléggé rá kell nyomni és kis csomókat hagy az alsó szempillasoron, tehát oda nem nyerő.
Amire lehet használni: belső szemzug kiemelése és szemhéjpúder alap. :)
Úgy jól mutat.
Ár-érték arányban egész jó. 😆

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 18.

A fehér ceruza van meg, azt hittem ennyi pénzért rosszabb lesz xD
Amire lehet használni: belső szemzug kiemelése és szemhéjpúder alap. :)
Úgy jól mutat.
Ár-érték arányban egész jó. 😆

mujerconfused

2016. január 24.

Siettem és a csavaros helyett ezt kaptam le az állványról :( fehérben vettem a vízvonalamra. Ennyi pénzért nem vártam, hogy tökéletes legyen, hát nem is az. Eléggé rá kell nyomni, hogy fogjon és a szempillák tövében kis csomókba tud állni, ha nem vagyok elég ügyes. A tartóssága szerintem tűrhető, munka után még látom a szememen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

renataH

2016. január 24.

Nekem a barna van meg (08 teddy), és nekem nincs vele bajom. Szép a színe,megfelelő az állaga és elég tartós. Az enyém nem ilyen ezüst kupakos, mint a képen, valószínűleg újabb kiadású.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 24.

maow

2016. január 11.

Nekem a Teddy nevű sötétbarna van meg, és csak az alsó szempillasor hangsúlyozásához használom ecsettel elsatírozva, és erre a célra bevált. Könnyen siklik, megfelelően pigmentált, és tartós. Bár a vízvonalamra még nem próbáltam, szerintem ott már nem lennék vele ennyire elégedett, mert az a tapasztalatom, hogy ott az ennyire könnyen kenődő ceruzák nem tartósak és kevésbé pigmentáltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0