Essence

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: kottazur, Módosítva: 2019. szeptember 29.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Mágikus rúzsok, melyek az ajkak pH-jához alkalmazkodnak.

Zöld (kiss the frog) lila (kiss the unicorn) és kék (kiss the mermaid) árnyalatban kapható

Ennie86

2019. szeptember 28.

Megvolt mind a három árnyalata. Szép színt adtak a számnak pedig nem vagyok se rúzsos, se szájfényes. Bevallom az őszintét...csak a színváltó képessége miatt vettem meg őket. :) Hidratált is, szóval nálam teljes volt az öröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Sophielle

2019. január 26.

Nekem a 03-as, kiss the mermaid árnyalat van meg belőle. Nagyon csinos színt ad a számnak, mályvarózsaszínűek lesznek tőle az ajkaim. Jó, mert ez az árnyalat nem tér el túlságosan a szám eredeti színétől, ezért nem annyira feltűnő, amit nagyon szeretek.
Kényelmes és kellemes viselet, nem nehézkes az ajkakon, hidratáltan tartja őket. Cserébe mondjuk nem is a legtartósabb, de nem kopik, hanem fokozatosan halványul el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

julcsa95

2019. január 4.

Kiss the frog van meg. Tavasszal vettem és nyáron nem is használtam mást ha egy kis színre vágytam az ajkaimon. Sokkal kényelmesebb mint egy rúzs és természetesebb is. Nekem élénk pinkesre fogja be a számat és elég tartósan meg is marad a szín rajta, ráadásul nem kell félnem, hogy foltosra kopik mert csak finoman kikopik az árnyalat. Hidratálja is az ajkakat, így a cserpes ajkaktól sem kell félnem. Nyáron visszatérek hozzá és ha elfogy veszek még belőle, egyszerű és szupi kis cucc ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

draculina

2019. január 4.

Nekem a Kiss the Pinguin árnyalat van meg. Mindig is akartam egy ilyesmi rúzst, viszont rajtam nagyon rossz a színe és elszínezi a bőrömet, szóval nem lett nagy kedvenc. A hidratáló hatása viszont jó úgyhogy otthonra el tudom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Jelizz

2018. szeptember 10.

olyan mint egy ajakapolo, nem szarit. Nekem egybol rozsaszin lesz a szamon, nagyon csillamos. jojo, de nem tul tartos :( egy kis jatek ruzs , de az unikornis rajta cuki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

LoraF

2018. július 24.

A békás rúzst vásároltam meg.
Nagyon szép színe van, tartós is.
Ár-érték szempontjából is kihagyhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

A békás rúzst vásároltam meg.
Nagyon szép színe van, tartós is.
Ár-érték szempontjából is kihagyhatatlan.

Onewitch

2018. július 19.

A békás és a sellős rúzs van meg ebből a családból. Tényleg nagyon szuper színt és fényt ad mindkettő. Nem szárítja az ajkakat. Egy csillag levonás, mivel 3 hónap szavatossági idő van csak. (Nagy kár, mert annyi idő alatt valószínűleg nem fogy el.)Viszont árban nagyon jó és már csak a móka kedvéért is érdemes rá beruházni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

dynah13

2018. június 22.

Megmondom oszinten, nem vartam tole konkretan semmit, azert vettem meg, mert annyira cuki es csajos, hogy meg ha csak disznek is, de kell belole legalabb egy! Es imadom, ez valami zsenialis talalmany. Sokkal tartosabban fent marad, mint jonehany draga markasabb ruzsom, es nagyon szep szinu, kellemes rozsaszin lesz tole a szam :) Nekem a flamingos es az unikornisos van meg, de tervezem, hogy beszerzem a tobbit is, ha lehet meg kapni valahol. Ugyan ajakapolo stilusu, ovatosan kell felkenni, mert eloszor teljesen szintelen, majd fokozatosan lesz rozsaszinu, es ha a szam szelere is kerul, az bizony ott marad, nem konnyu leszedni. Ivast nagyon jol birja, evest is, de a szalvetaval sokszor lejon egy resze, ezert eves utan ujra szoktam kenni. Nagyon kellemes csalodas, 5 csillag! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

csomoviki

2018. június 20.

A hableányosat sikerült beszereznem 300 forintért még anno. Imádom az ilyen tintás ajakcuccokat. Mivel az alapszín a sötétkék, a számon kicsit pirosas-lila színe van ami nagyon szépen kiemeli a számat. Ételt italt egész jól bírja, DE cserepes száraz ajkakra nem szabad tenni, a tinta miatt a sérült részekbe beleül és jobban megfogja, emiatt foltos lesz egy idő után. Több kerti partyt és összejövetelt túl éltem már ezzel a kis cukisággal, szóval csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Mesike91

2018. június 20.

A békás az enyém, herceg nem járt hozzá. Mielőtt ezek megjelentek, vagy akkoriban, csak nem tudtam róla, vettem Horvátországban egy ezen az elven működő fekete ajakápolót (cuki kaméleon van rajta). Nagyon beleestem, gyönyörű rózsaszín a számon. Ezért ez is kellett, hisz jó áru, és szép volt a kezemen. Ajkamon is, lehet, hogy nem pont olyan, mint a másik, de tudja, amit kell. Tartós, jó illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Squalene
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin