Essence

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: diaziana, az összetevőket feltöltötte: notpublic.bonnie, Módosítva: 2012. szeptember 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Nemcsak a körmödre került a lakkból? Semmi probléma! Ezek a kis javító pálcikák eltüntetik a felesleget. A 3 különböző fejnek köszönhetően könnyen eltávolíthatod a lakkot bőrödről.

Kiszerelés: 4,5 ml

petrezselyem

2020. június 7.

Korábban is használtam körömlakkjavító ceruzát, a she márkától,de kellett egy másik, mert minden hegye elhasználódott. Jelentős különbséget nem érzek a két termék között, talán a she egy hajszálnyival hatékonyabb volt. Ennek viszont nagyon kellemes, meggyes illata van. Precízen lehet vele dolgozni, de érdemes azonnal korrigálni, mert ha a lakk rászárad a bőrre, már sokkal nehezebb eltávolítani. Nem tudom hogy meddig lesz elég, még csak 2.alkalommal használtam. Összességében nem rossz, ha kisebb felületen van használva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

anita.szaraz

2019. január 14.

Megvettem, de soha többé. Nem tudok ügyesen lakkozni, mindig bőven van mit javítani és ehhez a művelethez kevés. Jó lenne a hegyes feje a kisebb részek kezeléséhez, de maradok inkább a fültisztító pálcikáknál.
Próbáltam rázással több anyagot juttatni a fejbe, de nem tűnt sikeresnek. Többször előfordult, hogy csak kente a festéket jobbra-balra, de le nem szedte. 3 csillag, mert azért a termék mint ötlet jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

sailorluna

2018. augusztus 14.

első használatkor tökéletesen ki tudtam javítani a lakkozási hibákat, de később kiszáradtak a fejek. hiába használtam újat, nem tudta rendesen lehozni a felesleges lakkot. összefogja őket a festék, és kopnak is. a benne lévő anyag tetszett, olajos, ápoló hatású, de utólag sajnálom, hogy megvettem, mert nem tudtam túl sokszor használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Pinky

2018. július 26.

Csalódás. Nagyon kevés folyadék van a hegyében, a körömlakkot is inkább lekaparásztam vele, mint leoldotta. 3 hegy ment egy a 10 körmömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

marshmallow0322

2018. április 10.

Nálam is könnyen eldeformálódik a hegye, de szerintem nem nagy baj, mert így legalább nem kemény és nem kellemetlen a körömágybőrön.....Az előzőmnek hamar kiszáradt a hegye, de ezt is lehet orvosolni egy kisz lemosóba mártással. A kettő szépséghiba miatt csak 4 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

noraam6

2017. november 3.

Könnyű vele szépen javítani viszont a hegye nagyon gyorsan piszkolódik így nem sok alkalomra elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Ciklon3

2017. augusztus 27.

Nálam nagyon gyorsan eldeformálódott a hegye. A lakkok megfogták, és nem nagyon lehetett róla eltávolítani. Ezért, ha valaki ilyet használ, jobb színenként tartani egy hegyet. Szerintem a fültisztító pálca, lemosóba mártva gyorsabban hoz eredményt. Nálam a legtöbb lakķot csak " kenegette" . Persze, azt nem tudni, mennyit állt a boltban a polcon, mielőtt hazahoztam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Banszky

2016. december 31.

Tök jó kis termék,rögtön el lehet vele precízen távolítani a körömlakk felesleget a bőrről. Nagyon tetszik de kicsit túl van árazva,azért nem egy csodaszer. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

Andika77

2016. november 11.

Az egyik legjobb barátom... Béna vagyok lakkozásban, a bőrömre is jut mindig... Ezzel kényelmesen, precízen le lehet szedni a felesleget.
Nekem is kiszáradt, de lemosóba mártva újra és újra használható. A tisztítást is úgy szoktam megoldani, hogy a bemártott fejet papírtörlőn párszor áthúzom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 11.

Dorci24

2016. július 8.

Egyszer vettem ilyet, nagyon szerettem, mert jól leszedte a fölösleges körömlakkot, de sajnos hamar beszáradt. Kulikali én is használtam megfordítva is :) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.