Essence

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: diaziana, az összetevőket feltöltötte: notpublic.bonnie, Módosítva: 2012. szeptember 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Nemcsak a körmödre került a lakkból? Semmi probléma! Ezek a kis javító pálcikák eltüntetik a felesleget. A 3 különböző fejnek köszönhetően könnyen eltávolíthatod a lakkot bőrödről.

Kiszerelés: 4,5 ml

anita.szaraz

2019. január 14.

Megvettem, de soha többé. Nem tudok ügyesen lakkozni, mindig bőven van mit javítani és ehhez a művelethez kevés. Jó lenne a hegyes feje a kisebb részek kezeléséhez, de maradok inkább a fültisztító pálcikáknál.
Próbáltam rázással több anyagot juttatni a fejbe, de nem tűnt sikeresnek. Többször előfordult, hogy csak kente a festéket jobbra-balra, de le nem szedte. 3 csillag, mert azért a termék mint ötlet jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

sailorluna

2018. augusztus 14.

első használatkor tökéletesen ki tudtam javítani a lakkozási hibákat, de később kiszáradtak a fejek. hiába használtam újat, nem tudta rendesen lehozni a felesleges lakkot. összefogja őket a festék, és kopnak is. a benne lévő anyag tetszett, olajos, ápoló hatású, de utólag sajnálom, hogy megvettem, mert nem tudtam túl sokszor használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Pinky

2018. július 26.

Csalódás. Nagyon kevés folyadék van a hegyében, a körömlakkot is inkább lekaparásztam vele, mint leoldotta. 3 hegy ment egy a 10 körmömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

marshmallow0322

2018. április 10.

Nálam is könnyen eldeformálódik a hegye, de szerintem nem nagy baj, mert így legalább nem kemény és nem kellemetlen a körömágybőrön.....Az előzőmnek hamar kiszáradt a hegye, de ezt is lehet orvosolni egy kisz lemosóba mártással. A kettő szépséghiba miatt csak 4 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

noraam6

2017. november 3.

Könnyű vele szépen javítani viszont a hegye nagyon gyorsan piszkolódik így nem sok alkalomra elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Ciklon3

2017. augusztus 27.

Nálam nagyon gyorsan eldeformálódott a hegye. A lakkok megfogták, és nem nagyon lehetett róla eltávolítani. Ezért, ha valaki ilyet használ, jobb színenként tartani egy hegyet. Szerintem a fültisztító pálca, lemosóba mártva gyorsabban hoz eredményt. Nálam a legtöbb lakķot csak " kenegette" . Persze, azt nem tudni, mennyit állt a boltban a polcon, mielőtt hazahoztam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Banszky

2016. december 31.

Tök jó kis termék,rögtön el lehet vele precízen távolítani a körömlakk felesleget a bőrről. Nagyon tetszik de kicsit túl van árazva,azért nem egy csodaszer. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

Andika77

2016. november 11.

Az egyik legjobb barátom... Béna vagyok lakkozásban, a bőrömre is jut mindig... Ezzel kényelmesen, precízen le lehet szedni a felesleget.
Nekem is kiszáradt, de lemosóba mártva újra és újra használható. A tisztítást is úgy szoktam megoldani, hogy a bemártott fejet papírtörlőn párszor áthúzom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 11.

Dorci24

2016. július 8.

Egyszer vettem ilyet, nagyon szerettem, mert jól leszedte a fölösleges körömlakkot, de sajnos hamar beszáradt. Kulikali én is használtam megfordítva is :) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 8.

Nancika

2016. június 21.

Az egyik leghasznosabb körmös ketyerém. Ha francia manikürt készítek, ez ott pihen mellettem, és amint rontok, már javítom is vele szép, ívesre. Nagyon szeretem, könnyű használni, sokáig elég, és még az illata is kellemes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate