Essence

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irudi, Módosítva: 2022. november 3.

A pufók filc könnyen kezelhető, a kúp alakú hegy pedig könnyen használható, és sokoldalú megjelenést kölcsönöz. Használd a vékony filchegyet finom vonalak létrehozásához a természetes megjelenés érdekében, vagy használd a vastag oldalt a merész, drámai vonalakhoz.
A vegán formula könnyedén siklik a szempilla vonalán, intenzív és hosszantartó színt biztosítva elkenődésmentes felülettel.

Fekete, fekete (vízálló) és barna színben kapható

Ár: 900 Ft , Eladó: Jazmin_n
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest , fizetés: Fox posttal v személyesen

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

girl.next.door

2023. január 27.

Sajnos nekem ez egy nagy csalódás, már annyira vártam, hogy kipróbálhassam és csalódottan kellett látnom, hogy mégsem annyira jó, mint ahogyan az sokan mondták.
Elég tömzsi, bumszli a tubusa, nem igazán esik nekem kézre és a fő probléma, hogy nagyon kicsit pigmentált csak a hegye. A fekete verzió egy fokkal jobb, de ez a barna hacsak erősen rá nem nyomom a bőrömre, alig látszik meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 27.

babiczb

2022. december 17.

Mióta nyáron láttam az interneten, hogy az Essence piacra dobta ezt a terméket, aóta vártam hogy végre itthon is megjelenjen, és kipróbálhassam. (Ezelőtt barna szemceruzát használtam minden nap tus gyanánt) Ár-érték arányban teljesen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 17.

Irudi

2022. december 2.

Régóta szerettem volna barna színű szemhéjtust beszerezni, így nagyon megörültem, amikor láttam, hogy az Essence piacra dob egy ilyet.
Nagyon szép, kakaóbarna színe van, nem szürkés, nem barnás fekete, igazi barna.

Akkor lettem igazán elégedett a termékkel, amikor kipróbáltam, és láttam, hogy ebben az őszi-téli párás időben is egész nap bírta a cicafarok a szemhéjamon, és egyáltalán nem kenődött el. Először azt hittem, hogy nem vettem észre, és ez is vízálló lenne...de elvileg nem az, mégis nagyon jól tart. És olajos lemosóval mégis könnyen eltávolítható.

Ennyi pénzért nem is gondoltam volna, hogy ilyen jó terméket lehet kapni. Biztosan újraveszem, ha kiszárad (érdemes fejjel lefelé tárolni, hogy ez minél később következzen be.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 2.

Nagyon szép, kakaóbarna színe van, nem szürkés, nem barnás fekete, igazi barna.

coborszofi

2022. november 23.

Nagyon szep eredmenyt el lehet erni vele,de csak akkor,ha minden egyes hasznalat elott a keféről leszedem a fele terméket,túlságosan sok terméket vesz fel,de ha leszedem rola kellő képpén akkor nagyon szép a végeredmény

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 23.

adrika128

2022. november 21.

Elsőre fura volt, hogy ilyen dundi, de meglepően könnyű vele dolgozni. Az ára is rendben van. A fekete "vízálló" verziót vettem meg, sajnos nem hozta a hozzáfűzött reményeket, nap végére a cicafarok megkopik a szememen. Nagy kár érte, pedig újra vettem volna, ha legalább nap végéig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 21.

cattitude

2022. november 21.

véletlenül vettem meg, azt hittem, van a szempillaspirálból utazóméret :'))) de ha már megvettem, akkor elfogyasztom, a vízálló van meg, igazából arra szoktam használni, hogy ha nem otthon húzom ki a szemem zselés tussal, akkor legyen egy vékonyabb, nem folyékony tus, amit szempillatő környékére tudok használni, mert ezekhez a filces tusokhoz elég ügyetlen vagyok. szép a színe, elég markánsan fog, tényleg vízálló, nem kenődik el. nekem nem létszükség ez a termék, szóval 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 21.

balankaa01

2022. november 5.

Imádom a barna szemhéjtusokat, úgyhogy muszáj volt megvennem. Ennek a színe valóban gyönyörű, tényleg barna, nem az a "majdnemfekete", a konzisztencia is jó, nem potyog, nem kenődik, de maga a kialakítás nem tetszik, túl chonky, túl rövid is, nekem nem áll kézre, meg hát a filc is lehetne vékonyabb. Kár.
Ha piacra dobnák ezt egy ecsetes verzióban, annak nagyon örülnék. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 5.

Ha piacra dobnák ezt egy ecsetes verzióban, annak nagyon örülnék. :D

tzrn7u67

2022. november 4.

Alig vártam, hogy végre be tudjam szerezni a barna árnyalatot. Már nagyon régóta keresek olyan barna szemhéjtust, aminek tökéletes a színe és barátságos az ára. Végre megvan! Egész nap bírja garantáltan, nem kenődik el, ugyanakkor nagyon szépen és dörzsölés mentesen lehozza a sminklemosó. A színe gyönyörű kávébarna és hihetetlenül egyszerű vele dolgozni. Örök darab lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 4.

KaradyAnn

2022. november 4.

Fekete, vízálló verzióban vettem meg, ez a kék színű csomagolás. Nagyon könnyen lehet vele dolgozni, tényleg precíz, vékony tust is készíthetünk vele. Filces tus létére egészen fekete, persze nem annyira mint a géles társai. Ha véletlenül bele is dörzsöltem napközben, akkor sem maszatolódott, de olajos lemosóval hipp-hopp le lehet szedni. Kicsi, praktikus, szép dizájnú és szuper termék szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 4.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Intenzív, sötétkék színű, sminkekben használt szervetlen pigment.