Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 26.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Tökéletesen ívelt szempillák a gyönyörű megjelenéshez. Szemet gyönyörködtető  fantasztikus csomagolásban.

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Panni21

2019. szeptember 9.

2019. augusztus 17
Valóban elérhető vele egy visszafogottabb műszempilla hatás, illetve nagyon szép, intenzív fekete színe van. Semmivel sem rosszabb, mint a magasabb árkategóriás drogériás spirálok.
Az egyetlen, ami nem tetszik vele kapcsolatban, hogy napközben potyog, lemosni viszont rettenetesen nehéz. Illetve eleinte túl sok festéket visz fel a kefe, de ez a legtöbb szempillaspirálnál előfordul.
A csomagolás miatt választottam (mindenképp Essence spirált akartam venni), örülök, hogy megvettem, amikor még kapható volt.

Update:
Most, hogy kezd beszáradni, elképesztő pillákat lehet vele varázsolni. Követelem vissza! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

2019. augusztus 17

Update:

Panni43

2019. május 1.

Nagyon összecsomósítja a szempilláimat és konkrét panda effektust kapok estére. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 1.

Kimi

2019. április 26.

Nem akartam sokat költeni spirálra ezért szerencsémre észrevettem ezt. Épp kiárusítják, -50% kedvezménnyel vásároltam meg. Nem fűztem hozzá nagy reményeket habár a keféje szimpatikus volt. Már az első használatkor meglepett, szép fekete pillákat eredményezett, két rétegben hosszabbít. A felvett mennyiség nekem egyáltalán nem sok bár azt hozzátenném, hogy bontott állapotban vettem... Egész nap a helyén maradt és aránylag nehéz volt lemosni. Ennek kapcsán erősen gondolkodóba estem, hogy máskor megéri-e több ezer forintot költeni nevesebb spirálokra ha közel 500Ft-ért megtaláltam egy tökéletes minőséget.. 🤔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Cathi

2019. március 22.

Örülök, hogy nem neztem meg elötte a velemenyeket.
En meg vagyok elegedve vele, azt a teljesitmenyt hozza, amit 2 loreal szempillaspirallal szoktam elerni (de meg talan egy fokkal jobbat is)
Az en rövid, egyenes szempillaimbol szep es ivelt pillakat varazsol. Egy nagyon minimalisan lekenödik a nap soran, de ez szinte eszre sem vehetö. Azt hogy sokat visz fel, es le kell huzni rola a felesleget, nem uj dolog, mindegyik spiralnal kb ez van.
Teljesen elegedett vagyok vele, böven megerdemli az 5 csillagot

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 22.

Örülök, hogy nem neztem meg elötte a velemenyeket.
Teljesen elegedett vagyok vele, böven megerdemli az 5 csillagot

Babsszi

2019. március 4.

Az elején nem szerettem mert túl sok festéket vitt fel még lehuzigálva a kefét is, aztán miután már kevesebb volt benne a festék vagy kicsit beszáradt vagy nem tudom pontosan mi a titka, nagyon jól működött. Szép intenzív fekete színe van, hosszít, dúsít, nem potyog, nem kenődik, rétegezhető és 2 rétegben benne van az az extraság amit én szeretek egy spirálban, szóval nem a legtermészetesebb pillákat lehet vele elérni. Valami 700ft-ért vehetettem, szóval nálam 5*, bátran vissza fogok térni hozzá ha nem találok szimpatikusat a legközelebbi spirál vásárlásomnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

Dortya

2019. február 2.

Olcsó, neutrális és teljesen oké. Nem a kedvencem, de előszeretettel használom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

Olcsó, neutrális és teljesen oké. Nem a kedvencem, de előszeretettel használom

Ennie86

2019. január 14.

Leértékelésen jutottam hozzá és azt kell hogy mondjam, jó kis spirál lenne, ha nem potyogna nap végére. Szép, ívelt pillákat lehet vele festeni csomósodás nélkül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Kittikataa

2018. szeptember 10.

Imádom. Nekem nagyon szép hosszú pillákat csinál és nem ragasztja össze. Elfogyott, de már újra is vettem. Nekem 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

off06

2018. szeptember 1.

Egy ideig hanyagoltam, de most újra elővettem. És tök jól tettem. Úgy tűnik, előnyére vált a pihenés. Szép pillákat csinál, nem potyog, nem kenődik le. Ha vízálló is lenne, ennél is jobban imádnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

kzorka

2018. szeptember 1.

Igaz hogy hosszú pillákat csinál de csomós és összeragasztja a szempilláim! Azért kap tőlem két csillagot mivel valamilyen szinten korrigálható de ennyi pepecselést nem ér meg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!