Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,82 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 13.

Kiszerelés:   7,82 g

2017-es áprilisi-májusi limitált trendkiadás

Barack-rózsaszín duo pirosító.

01 Hippie Hippie Hooray! változatban kapható

AkInImOd

2018. szeptember 2.

Annak idején én is a színe miatt vettem meg, mondván milyen szép egészséges, természetes pírt fogok vele az arcomra varázsolni. Valóban sokat vesz fel az ecset, amit frissen hidratált vagy lealapozott bőrre lead, sima egyszerűre kevésbé. Azt is megfigyeltem, hogy amióta csak gyógykorrektort használok, azokon a foltokon az arcon ez szépen megtapad... :) úgyhogy picit ügyesebben kell ezeket a foltokat menedzselni. A nap vége felé már szinte teljesen eltűnik, de én ezt nem bánom: a természetes pírt megadja. Annyit használom meg cipelem, hogy le is tört a teteje - de szerencsére vissza tudom rá illeszteni. Én most ezt a 3,5 csillagot jó szívvel kerekítem 4-esre, mert mostanság tényleg ehhez nyúlok a legtöbbet még így is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Bodocsevelin

2018. február 25.

Imádom ezt a kis termeket szép a színe pigmentalt és rengeteg sok termek van benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

blankasara

2017. július 25.

Nagyon szép lenne a színe, de gyorsan kopik, a nap közepén általában újra kell pirosítanom. Előnye, hogy sok van benne és olcsón, 1,5 euróért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

luccsoka2

2017. július 12.

A csomagolása miatt vettem csak meg igazából! Szerintem brutál pigmentált,így nagyon kell vigyázni a felvitelnél.Szeretem is meg nem is.Keveset használom,mivel egy agyonmázolt porcelánbabának érzem magma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Izabel

2017. július 1.

Egy héten belül ez a második Essence termék, amivel mellényúltam. A Müllerben, sajnos, nem volt teszter, így itthon kellett azzal szembesülnöm, hogy a külcsíny és a belbecs köszönő viszonyban sincs egymással. Az árnyalat nagyon szép és tényleg sokat adnak egész olcsón, valószínűleg azért, mert egy ecsetsuhintással tetemes mennyiség szabadul el, és ha ezt megpróbáljuk felszedegetni az ecsettel, akkor újabb és újabb réteg szabadul el... Iszonyatosan porol, felvitelkor alig látszik, nem építhető (ezáltal mondjuk nem lehet túltolni sem). Tipikusn az a termék, amit elviszel egy fesztiválra, és nem sajnálod, ha bármi baja esik. Összességében nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.