Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: AkInImOd, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. október 17.

2016 májusi limitált trendkiadás

Egy árnyalatban kapható: 01 golden gate to orient

bius92

2016. július 5.

Müllerben én is 345 Ft-ért csaptam le rá, ennyi pénzért szinte ajándék volt, én nagyon vágytam rá a kollekció kezdetétől, de akkor elkapkodták előlem. most már nem is bánom, könnyű felvinni, kicsit talán túl csillámos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

borntobe

2016. július 1.

Müllerben 345 Ft-ért nem tudtam otthagyni :) Könnyen siklik, brutál fényes, csillámos, fesztiválszezonra jó lesz, de alap sminkhez nem használnám. Ennyi pénzért ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Regi84

2016. május 30.

A színe tökéletes, szépen fénylik, de kicsit sok benne a csillám, ami elmászik. Összességében nem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

bogca93

2016. május 27.

Erre a highlighterre vágytam a leginkább a kollekcióból és szerencsére le tudtam rá csapni. Nagyon szeretem és ezt úgy mondom, hogy rengeteg highlighterem van a kollekciómban, ez még is olyan, amiért képes vagyok mindennap nyúlni. Gyönyörű, pezsgő színű fényt ad, tartós, nem ragacsos, szépen el lehet oszlatni alapozón is, de púderezés után sem bántja a már fixált alapozót. Én egyszerűen imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate