Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: AkInImOd, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. október 17.

2016 májusi limitált trendkiadás

2 árnyalatban kapható:

• 01 Sunkissed beauty
  • 02 Oriental beauty

telelle

2016. május 26.

Eddig porral formáztam a szemöldökömet, de szemet vetettem erre a kis szépségre, és amióta megvan (az utolsót hoztam el...), boldogan rajzolgatom a szemöldököm vele :D A színe eltalált, rajtam természetesen mutat, nem túl meleg árnyalatú, egyetlen bibije, hogy kicsit könnyen lejön. A fogyás is látszik rajta, de ez engem nem keserít el, mert legalább lesz valami, amit érdemben elhasználtam :) Ha elfogy, catrice cerkát veszek, ott láttam hasonló áron hasonló színt (én a sötétebbiket vettem, mert most sötét a hajam). Nem hittem volna, hogy ennyire lehet örülni egy egyszerű szemöldökcerkának, de mégis.

A pirosítóecsetre vágynék még nagyon, és a highlighter sticket meg a pirosítót is szívesen meglesném, de ezeknek múltkor nyomát se láttam, remélem, azért még jön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate