Essence

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 849-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Katherine Pierce, Módosítva: 2017. május 2.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 849

Liquid ink fekete szemhéjtus precíz ecsettel.

Ár: 849 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Adeltakacs

2021. február 5.

Lassan 6-7 éve használom, nekem bevallt. Próbáltam más tust is, olcsóbbat-drágábbat, de ennyire egyik sem vált be, sőt volt amelyik allergias reakciót is kiváltott. Ezt én bátran ajánlom, szerintem szuper kis termék, sokáig elég, pedig minden nap használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

BettyP92

2020. december 12.

Nem értem mások hogy használják a szemhéjtust hogy repedezik nekik meg lepereg. Nekem még 12 ora hossza utan is pont olyan mint ahogy felkentem. A vizallo verziot jobban szeretem. De ez sem volt rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 12.

PilinszkiGabriella

2020. november 26.

Évek óta veszem mert nem találok jobbat és árban is kényelmes, viszont félnap után ki repedezik a szememen és van mikor leponyognak kis darabok még ha le is fixálom az alap sminket de egyébként jó :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 26.

vikii088

2020. október 6.

Évekkel ezelőtt vettem meg először, akkor nagyon elégedett voltam vele. Mostmár kevésbé... hiába könnyű vele dolgozni, sajnos egyáltalán nem tartós, perceken belül berepedezik, nagyon csúnya hatást kelt. Próbáltam már közvetlen szemhéj alapozóra, és anélkül is, nem segített...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 6.

NagyBrigitta

2020. szeptember 14.

Nagyon könnyű a használata, kézre esik viszont felkenés után nem sokkal
nekem már be is repedezett és a színe kicsit olyan vizezett feketének tűnik.
Akinek könnyen zsírosodik a szemhéja abszolút nem való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Nagyon könnyű a használata, kézre esik viszont felkenés után nem sokkal
nekem már be is repedezett és a színe kicsit olyan vizezett feketének tűnik.
Akinek könnyen zsírosodik a szemhéja abszolút nem való.

lenochka

2020. augusztus 6.

Nagyon szeretem az ecsetes tusokat. Ezzel is könnyen tudtam dolgozni. Ez sem rossz, ha nem éri nedvesség. Viszont nem olyan tartós mint a vízálló változata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

veronka052194

2020. július 8.

Nagyon béna vagyok a filces megoldásokkal, így ezt vettem meg és gyönyörű vonalat lehet vele húzni:) tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

Vivih

2020. június 10.

Nagyon szerettem az ecsetét, tényleg szép fekete, pigmentált, könnyű javítani, de sajnos nekem nem volt elég tartós, egy hosszabb este alatt majdnem teljesen eltűnt, pedig direkt figyeltem, hogy ne nyúljak a szememhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

Frosine

2020. május 26.

Ez a legjobb szemhéjtus, amit valaha próbáltam. Mélyen ülő szemeim vannak, és a szemhéjamon minden elkenődik, ami el tud, de ez nem! Sokkal drágább testvérei mind kudarcot vallottak, de ez megmaradt egész nap a szememen. Más fajtát nem veszek soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Ichigo94

2020. május 25.

Verhetetlen ár/érték arányban. Többféle tust próbáltam, de messze ez a legjobb. Gyakorláshoz, kezdőknek megfelelő, mert könnyű vele dolgozni, igazi fekete, vékony vonalat lehet vele húzni, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.