Essence

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 849-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Katherine Pierce, Módosítva: 2017. május 2.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 849

Liquid ink fekete szemhéjtus precíz ecsettel.

Ár: 849 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Vitti10

2020. február 10.

Ár-érték arányban tökéletes termék. Sokadszorra veszem újra: könnyű vele dolgozni, könnyű korrigálni, egész nap tart. Nem kenődik el a nap folyamán, inkább csak matt lesz egy kicsit. Ráadásul sokáig elég. Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

Repirton

2020. január 3.

Nálam elég tartós, viszont van, hogy újra át kell mennem a vonalon, hogy elérjem a kellő fedést és matt hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

account001

2019. december 29.

Egy high-end márkáról váltottam essencere, mert fényévekkel jobb és ár-érték arányban csúcsszuper. Először filcem volt, de nem volt egyenes és egyenletes a rajzolás, aztán váltottam át erre.
Jó a fogása, kézre esik, nekem is, aki életében először most húzta ki a szemét :) Gyönyörű, pigmentált színe van. Az állaga nekem tökéletes, nem érzem soknak, nehéznek a terméket és majdnem, hogy azonnal megszárad. Pislogtam vele és féltem, hogy hujuj, elkenődik, de nem lett vele semmi:)
Egész nap kitartott, nem mászott el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 29.

Egész nap kitartott, nem mászott el.

Mordecai

2019. december 8.

Nagy tusos vagyok. :) Sokat kipróbáltam már, szerintem ár-érték arányban magasan veri a mezőnyt. Könnyű dolgozni vele, nagyon szép fekete, nem kenődik és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.

kisbogar32

2019. november 2.

Kedvenc tusom, nagyon szeretem, tartós, nem kenődik és nagyon szépen lehet vele dolgozni.
Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 2.

Imádom!

annami21

2019. október 15.

16 éves korom óta része a mindennapos smink rutinomnak, ezért nagy félelmem, hogy egyszer majd kivonják a forgalomból. :D Gondoltam már arra, hogy léphetnék magasabb kategória felé, de minden más tus csalódás volt ehhez képest. Jól pigmentált, kibírja az egész napot/éjszakát, főleg, ha kicsit alapozol alá. Az ecset is szuper, mert egész vékony vonalakat is lehet vele húzni. Ami külön szuper, hogy ha elrontod, egy bevizezett fültisztítóval simán tudod javítani, ugyanakkor tényleg nagyon tartós, és ha nem piszkálod, fent marad egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

PrincessMarshmallow

2019. október 12.

Ahhoz képest milyen olcsó, szerintem egészen tartós és jól pigmentált. A nap végén - olyan 10 óra után - esetleg a cickafark hegye kezd el picit lekopni.
Vékony az ecsetje, ami szerintem nagy előny, mivel könnyen lehet vele tust húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

Reance

2019. október 2.

Ami jó benne hogy nagyon pigmentált, de amúgy kukába való. Nagyon folyékony, hamar elkenődik és nyomot hagy a szemhély felső részén. Az ecset hamar tönkre ment, a sörték szanaszét állnak. Sajnos csalódtam benne, vettem helyette egy Lovely tust, ami 1000x jobban teljesít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 2.

pappveronika30

2019. szeptember 10.

Mindig is filces szemhéjtust használtam, mert az volt számomra a legegyszerűbb megoldás, de aztán ismerős ajánlása miatt kirpóbáltam ezt is. Az elején még bénáztam vele rendesen mert sokat vittem fel, elkentem, de nagyon szép vonalat lehet vele húzni ha gyakorolja az ember. Ennyiért megéri szerintem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Wiwienna

2019. szeptember 5.

Jó kis tus, az ára szuper, viszont nagyon kenődik és gyorsan fogy

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Jó kis tus, az ára szuper, viszont nagyon kenődik és gyorsan fogy

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.