Essence

Ár:   850 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Katherine Pierce, Módosítva: 2022. március 25.

• precíz, könnyen használható ecsetes applikátor
  • vékony, és vastag vonalat is megrajzolhat vele
  • pontosan kirajzolja a kívánt vonalat
  • intenzíven pigmentált fekete szín
  • hosszantartó hatás

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kekrissy

2022. április 16.

Ajánlásra váltottam egy sok-sok évig használt másik tusról erre. Korábban többször is volt, hogy könnyezett valamelyik szemem sminkelés után, de a váltással ez a problémám megszűnt.
Könnyen használható, jó a fedése és a színe.
A legjobb pedig, hogy nem kenődik el és rendkívül kedvező az ára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 16.

Könnyen használható, jó a fedése és a színe.
A legjobb pedig, hogy nem kenődik el és rendkívül kedvező az ára is.

Tmr111

2022. április 14.

A termékleírás 100%-ban tükrözi a terméket! Gyönyörű fekete és nem kenődik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

A termékleírás 100%-ban tükrözi a terméket! Gyönyörű fekete és nem kenődik el.

CharlotteCobbler

2022. március 30.

All time favorite.
Nagyon szép erős, matt fekete és az ecsete a legnagyobb kedvenc. Nem szeretem az ilyen toll verziókat, meg a tégelyes tusokat sem, ez viszont tökély számomr. Sokszor vásároltam már újra, mert olcsó és a legjobb ecsetje ennek van. Nagyon szép vékony vonalat lehet vele húzni, de még durvább minták megrajzolására is teljesen jól szuperál!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 30.

All time favorite.

d.anett89

2021. december 28.

Nagyon szeretem. Nem mászik el, tartós. Könnyű használni még egy olyan béna nőnek is,mint én 😆🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 28.

timea008

2021. október 26.

Kicsit elkenődik pár óra múlva a szemem szélénél. de szeretem, nagyon fekete

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 26.

Kicsit elkenődik pár óra múlva a szemem szélénél. de szeretem, nagyon fekete

sarah0425

2021. augusztus 31.

Nekem sajnos nagyon kenődik :c
Viszont szép pigmentált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

Nekem sajnos nagyon kenődik :c
Viszont szép pigmentált.

viki9604

2021. június 24.

Nagyon sok tust próbáltam már ,de ez az egyik legjobb . Szép vékony vonalat lehet húzni az ecsettel viszonylag tartós is , viszont kicsit lehetne pigmentáltabb . Ezért kapott tőlem csak 4 csillagot .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 24.

rekavancsa

2021. június 21.

Több, mint 10 éve sminkelek és ezidő alatt a mindennapjaim része lett a tusvonal. Nem találtam még ennél jobb szemhéjtust. Nem kenődik fel, kitart egy 12 órás műszakot simán. A vízálló darabosan lepotyog, ez a tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

afrocitt

2021. június 10.

Egész tartós... viszont szerintem nem elég pigmentált, az ecsetével nehéz dolgozni, hamar besűrűsödik. Ára kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

RimmelAthen

2021. május 25.

Zseniális termék. Gyönyörű cicafarkot lehet vele húzni, nem kenődik el, nem folyik le a nap végére. Meg sem mozdul. Könnyű vele dolgozni és csodás éj fekete a színe is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 25.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.