Essence

Ár:   850 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Katherine Pierce, Módosítva: 2022. március 25.

• precíz, könnyen használható ecsetes applikátor
  • vékony, és vastag vonalat is megrajzolhat vele
  • pontosan kirajzolja a kívánt vonalat
  • intenzíven pigmentált fekete szín
  • hosszantartó hatás

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Adriana0203

2024. május 2.

Na ennek a márkának kb.mindenére allergiás a szemem.Begyulladt tusvonalban,feldagadt es viszketett,anno a muszempillaira is ugyanígy reagalt a szemem ,de kb egy oran belul..Nem ajanlom érzékenyebb borueknek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. május 2.

NLizi

2024. február 22.

Egyszerűen imádom, könnyű vele dolgozni , nagyon sokáig elég.
Már többször újra vásároltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 22.

Egyszerűen imádom, könnyű vele dolgozni , nagyon sokáig elég.
Már többször újra vásároltam.

Taymas

2024. február 14.

Tartós, egész jól kibírja a napot. Könnyű szép vonalat húzni, jó az ecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 14.

Tartós, egész jól kibírja a napot. Könnyű szép vonalat húzni, jó az ecset.

oboi

2024. január 15.

Nagyon könnyű vele dolgozni, olyan egyszerű javítani a hibákat, ahogy semmilyen másik tussal nem tapasztaltam. (Régebben gyakran rajzoltam a szemem köré aprólékos mintákat, lepkeszárnyat, növényi mintákat, ahhoz egyértelműen ez a tus volt a legjobb). Viszont egyáltalán nem tartós, és irritálja kicsit a szemem, úgyhogy mindennapi használatra nekem sajnos nem megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 15.

superultra

2023. december 28.

pár éve használom, de eljött a csere ideje… csípi a szemhéjamat és a fekete szín egyáltalán nem tartós, az alapozó könnyedén rákenődik es könnyen repedezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 28.

Veronika8614

2023. augusztus 19.

A barna valtozatot hasznalom, gyonyoru a szine, nem tul sotet de nem is tul vilagos, tokeletes arnyalat, nekem az allaga is bejon, legszivesebben ezert nyulok reggelente, biztos hogy ujra fogom venni. Probaltam tobb barna tust is, a maybelline tegelyes tetszett, de korulmenyes nekem hasznalni, a nyx filces nem volt rossz, az essence filces se, de az osszes kozul ez eddig a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 19.

Kyiera

2023. augusztus 19.

Valahonnan rámjött ez a barna tus láz, újdonságot akartam. Nem erőltettem meg magamat, hogy a legjobb tust szerezzem be, csak lekaptam a dm-ből egy ilyet, hogy majd kipróbálom. Igazából magam sem tudom, hogy mennyire barnát akartam, hogy melegebb vagy hidegebb színt, semmi extra elvárásom nem volt(egyébként ez egy hideg sötétbarna színű). Meglepően könnyű volt vele dolgozni (ahhoz képest hogy kétbalkezes vagyok), szépet alkottam. Bulizós estéket kibírt, úgy hogy hajnal 2 fele én vakartam le a szememről. Ilyen repedezést meg pergést nem tapasztaltam ahogy olvastam az előttem lévő véleményeket. Egész napos nyári kánikulát azért nem bír, kicsit mosódik, de hát igazából már én olvadok szét ebben a melegben, nem hogy ez a tus.. túlszárnyalta az elvárásomat, ennyi pénzért bőven 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 19.

Mia0602

2023. július 4.

A barna változatát próbáltam, számomra nagy csalódás. Már az állaga sem tetszett, egyszerűen nem tudok elég kevés festéket aplikálni a szemhéjamra. Nem is terül szépen, repedezik és lepereg. Mondjuk nálam nincs könnyű dolga, már nem feszes a "vászon".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 4.

Teokleia

2023. június 25.

Az Essence Lash Princess tust akartam barnában beszerezni, csodákat hallottam róla, de mivel készlethiányon van, erre ruháztam be helyette. Szép neutrális barna szín, folyékony festék, leheletvékony finom ecsetke, vízálló fórmula. Mivel nagyon rövid a szára nekem, meg kell támasztanom az arccsontomon a kezem, akkor tudok szép vonalat húzni, de akkor szép vékony, könnyű cicafarkat kerekíteni neki. Nekem két réteg fed eléggé, és néha van hogy leszedi saját magát, ha többször átmegyek ugyanazon a csíkon. Cserébe viszont amikor készen van, gyorsan szárad és egy egész nap alatt sem mászik el, tartós az eredmény. Nem kezdő linerezőknek való, de a gyakorlottabbak jól ellesznek vele.

Update: újra veszem, és be fogom szerezni a fekete tesóját is. A legforróbb nyári napokon sem mászik el - sőt, dupla tisztítással is csak alig leszedhető, tartós, szemhéj primer nélkül is megmarad. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 25.

nemethdorcy

2023. június 9.

Sajnos a kedvenc Nyx Vinyl szemhéjtusom kivonták, így az itteni vélemények alapján választottam az Essence tusát. Azt kell mondjam van olyan jó mint a Nyx, gyönyörű fekete színe van és nekem tartós is. Könnyű vele dolgozni, az ecsete is szép vékony. Eddig 3x vettem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 9.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.