Essence

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 849-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Katherine Pierce, Módosítva: 2017. május 2.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 849

Liquid ink fekete szemhéjtus precíz ecsettel.

Ár: 849 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Sierra0120

2019. június 12.

Mióta sminkelek, ezzel kezdtem és még mindig ezt használom. Féreértés ne essék, kipróbáltam mást is, drágább, menőbb, jobb minőségűbb terméket is, de nem tudom nálam ő amúgy viszi a prímet.
Jó a kis ecsete is, igazán könnyű vele bánni, kezdőknek is ajánlom, nagyon egyszerű az a cicaszem ezzel. Nekem soha nem okozott irritációt sem. Szép fekete, nem pereg, nem málik le a pofiról, simán elmegyek benne egy egész napos smink után este edzeni és tartja magát.
Az egyetlen termék a körömlakkokon kívül, amit az Essence-től használok.
Nekem csodaszer, és alapkelléke a nesszeszeremnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

Az egyetlen termék a körömlakkokon kívül, amit az Essence-től használok.
Nekem csodaszer, és alapkelléke a nesszeszeremnek.

gabriella2121

2019. május 30.

Szuper kis tus. Élénk fekete színe, nekem nem kenődik el, szemhéjalap nélkül sem. A csomagolása..na az viszont érdekes. A terméket alig tudom kinyitni. Direkt vagy nem direkt, nekem szorul a kupak, és ha kirántom a "kicsap" a termék mindenhová. :D Most hogy már kevesebb van benne, ez nem jön elő, de mindenesetre érdekes. Vagy én fogtam ki rosszat vagy fogalmam sincs. Ettől függetlenül 4*, mert a termék maga jó. de 5 tuti nem, emiatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

bogmir

2019. május 14.

Eleinte minden rendben volt, precíz ecset, szép fekete matt végeredmény. Aztán pár használat után már borzasztóan nehéz volt vele dolgozni, már nem volt olyan jó az állaga és már felkenés után 1-2 perc múlva elkezdett lekopni, persze ha rétegeztem az eredmény katasztrófa lett és az is lekopott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

Krin003

2019. április 5.

Fekete színben kaptam ajándékba. Az ecset nagyon könnyen kezelhető, szép vonalat húz, a hosszúsága pont ideális, a színe jól pigmentált, tartósan megmarad a nap folyamán, nem kenődik, hamar megszárad. Ár-érték arányban szerintem egy szuper termék, ajánlom mindenkinek, aki az ecsetes tusokat szereti jobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

tara95

2019. február 22.

Nekem egy aranybarna van meg. Tökéletes a színe, ecsete, állaga, pillanatok alatt készen van vele a tus, gyönyörűen mutat. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 22.

miele

2019. február 18.

Kb. 9 éve használok tust minden nap, és ez a termék tűnik leghűségesebb társamnak. Próbáltam sok mást is, de mindig visszatérek ehhez.
Az ára kedvező, és nagyon sokáig elég. A színe erős, igazi fekete, nem csíkoz kenés közben, már az első húzásnál tökéletesen fed. Az ecset pont ideális, szép precíz, vékony vonalat lehet vele húzni.
Nekem az elkenődéssel nem volt bajom, maximum a legmelegebb nyári napokon tud elmászni, de én ilyenkor jobb szeretem nem kihúzni a szemem.
Nagyon jó termék, akkor is ha valaki ezzel szeretné megtanulni, hogy kell csinálni, és annak is aki már rutinos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

nikyptk

2019. január 28.

Nekem bevált, régóta nem nyúltam más tushoz, sok drágább társát lekörözi. Könnyű vele dolgozni, jó az ecsete, szép fekete, rajtam alappal, alap nélkül tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

pjnk

2019. január 23.

update: essence, te kurafi! :( sokáig a tussal használt szempillaspiráljaimat hibáztattam a panda effektért, de mostanában nem húzok tusvonalat és láss csodát: sosem kenődik le semmi a szemem alá, úgyhogy sajnos ő a ludas. mínusz két csillag, haragszom, tökre.

nem tudom, mikor mondtam utoljára essence termékre azt, hogy jó, de ez a tus bizony az. ha nem vigyázol és hozzáérsz a sminkedhez, el tud kenődni, de ezt nagyon egyszerű megelőzni azzal, hogy mondjuk mittudomén, nem nyúlsz hozzá. szép fekete, gyorsan szárad és tartós, az ecsete is tökéletes és az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Eszter0806

2019. január 20.

Nagyon sokat használtam ezt a terméket. Szép és precíz vonalakat lehet vele húzni. Az egyetlen ok amiért váltottam és nem adom meg az 5*, mert a szemzugomban sajnos megtörik a termék és nagyon nem esztétikus. Egyébként szerintem szépen lehet vele gyakorolni, könnyű a használata és az ecsetet is nagyon szeretem. Az ára csak hab a tortán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

krisztiradics

2019. január 9.

Első szemhéjtus, amivel nagyon könnyen megtanultam tusvonalat húzni. A matt hatását nagyon szerettem. Nekem sajnos a nyári melegben könnyen elkenődött, így átváltottam a vízálló változatára.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 9.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.