Essence

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2020. május 13.

2017-es limitált áprilisi-májusi trendkiadás

Primer stickek E-és A-vitaminnal, mely elfedi a sötét karikákat, piros részeket és a fáradt arcot frissé varázsolja.

01 On My Concealing Mission02 On My Anti-Redness Mission és 03 On My Covering Mission árnyalatokban kapható

pandahapci

2018. január 27.

Rózsaszínben vettem meg, impulzusvásárlás volt sajnos. A szaga borzasztó, a szem alatti karikákat nagyjából kiegyenlíti, de így is ez a filmréteg ül bele a szemráncaimba, nem lehet szépen eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

schvabdiana

2017. július 5.

Régóta keresek egy zöldes árnylatú korrektort vagy egyéb krémet, ami segít elfedni a kipirosodott terülteket - vagyis ügye nekem az Anti Redness formációra volt szükségem. Ez egy primer stick, ami alapot is ad, gondoltam csak nem lehet rossz. Hát... Összesen 6 gramm egy rúzsszerűen kitekerhető kis tubusban, 950 Ft-ért. Szóval ár/érték arányban kicsit drága (mint majdnem minden primer). Könnyen kenhető, krémes állagú, nem kell belőle sokat felvinni, egészen jól fed, nekem nem ütött át az alapozón. Viszont nem tudom szépen eldolgozni. Próbáltam az ujjammal felütögetni, blenderrel, ecsettel, de mindegyik olyan hatást ad, mintha konkrétan kopna a bőröm. És sajnos gyorsan átfényesedik az alapozó, ahol használtam ezt a primert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.